Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zorganizować fajny wieczór panieński bardzo szybko?

Polecane posty

Gość gość

Heeeeeeej! Dziewczyny wypadło na mnie, ze musze zorganizować wieczór panienski bardzo szybko. na szczescie jest to impreza tylko w domu ale jako starsza chyba powinnam zadbać o cos? Nie chce wydawac dużo kasy, ale zalezy mi na taniej dekoracji typowo na wieczor panienski, tylko nie zwykle kolorowe balony z kiosku tylko zeby cos bylo z napisami itd. I oczywiscie nie musze dodawac, ze wysylka na niby wczoraj czyli jak najszybciej albo sklep stacjonarny. Ratunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o jakieś atrakcje to poszukaj różnych zabaw w internecie bo jest tego mnóstwo. Pamiętaj, że nie może być drętwo i co chwilę musisz zaskakiwać przyszłą mężatkę. Zamów http://www.sferakoszulek.pl/pl/p/Koszulka-damska-na-wieczor-panienski-DZIEWICA-DO-JUTRA/194 -niech się wyróżnia. Całą reszta to tylko twoja wyobraźnia i pomysły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani świadek
Spokojnie zdążysz, ja miałam podobny problem i znalazłam fajny sklep internetowy, szybko przyslali mi sporo gadzetów. Sprawdz, moze coś rzuci Ci się w oko. Ja zamawiałam z: http://smart-deco.pl/sklep/wieczor-panienski-warszawa/ Masz tam śmieszne balony z napisami, serpentyny itd., ale tez sa chyba jakieś przebrania typowo na wieczór panieński. Ogólnie w jeden dzień uda Ci się na pewno zorganizować wszystko na domówkę. Udanej imprezy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć kobietki! Ja też mam ten probem, bo wesele jest a raczej przyjecie weselne za dwa tygodnie wiec panienski wypada za tydzień. Jak na razie zamówilam nam sukienki za 39,99 zwykłe czerwone i do tego korale, posłuchalam tez kolezanki wyżej i zamowilam pierdołki na www.smart-deco.pl , tez jestem zadowolona i z kasy z szybkiej dostawy. oprocz tego zrobilam liste jedzenie, podziele to na kazda dziewczyne. łącznie do tej pory wydałam mało, więc pomyślałam ze może domówie wiecej balonów też z tego sklepu online , a reszta pojdzie na prezent.Oby wszystko sie udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×