Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy jestem potworem

trzy razy usunęłam niechciana ciąże i nie czuję wyrzutów sumienia

Polecane posty

Gość gość
Ja jestem generalnie za tym, aby każda kobieta decydowała o sobie, ale 3 aborcje to moim zdaniem zdecydowana przesada... Myślę, że raz może się zdarzyć wpadka, ale później mądra osoba wyciągnie wnioski... Stosunek przerywany? Przecież to żadna metoda, twój partner nie mógł prezerwatywy założyć?? Ja raz miałam wpadkę, pękła nam prezerwatywa i szybko biegłam po tabletkę "po" (były bez recepty jeszcze) na szczęście ciąży nie było. Teraz jestem bardzo przewrażliwiona i zawsze pyta faceta czy wszystko ok hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do tych co pytają, co czuje dziecko abortowane-otóż nic nie czuje, bo nie ma układu nerwowego(mówimy o wczesnej aborcji, już chyba nikt nie usuwa ciąż w 8 czy 9 m-cu) . Albo tekst-a gdyby ciebie matka wyskrobała- to by mnie nie było i też nic bym nie czuła, proste. Poza tym obecność 99 % ludzkości nic nie wnosi dla tego świata, nie każdy jest wynalazcą, pisarzem czy innym artystą którego obecność coś daje światu. Większość rodzi się jako szary człowiek i takim umiera, także brak kolejnego szarego człowieka nic nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Gdybyś kiedyś chciała alimenty, to powiem, że to przecież twoja macica, nie moja. x Macica tak, ale gdy dziecko macicę opuszcza, to jest już i kobiety i mężczyzny :) Tak samo jak kobieta nie odpowiada prawnie za aborcję, ale za zabicie noworodka już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dlatego przyszlpsc swiata to muzulmanie. Tam jest jeszcze normalnie. Największy błąd jaki zrobiliśmy to daliśmy kobietom prawo głosu. A co do tytułu topiku. Kajetan P. też nie ma wyrzutów sumienia po tym co zrobił. x Haha co ty pieprzysz człowieku... gdyby to faceci mieli rodzić, aborcja byłaby dostępna na życzenie na każdym rogu, niczym flaszka wódki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponura przyszłość świata to muzułmanie..ale tym "wyzwolonym" przydałoby się trochę dyscypliny, by zostały zakute w burkę, chodziły 1m z tyłu za mężczyzną, i rozkładały nogi codziennie (!) bez słowa. I nadstawialy się od tylu tez. Skoro chrześcijaństwo nie odpowiada, to same się proszą o radykalny islam. Bo w życiu nie ma próżni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie ma? Religie to największa głupota, bo ludzie zabijają się w imię czegoś, co nie wiadomo czy jest... najlepszy jest ateizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż nie był oparciem, ale tobie to nie przeszkadzało rozkraczać nogi. Tak, jesteś potworem i twoja matka powinna była też cię usunąć, tak dla swojego komfortu psychicznego. Jedyny plus to taki, że teraz nie muszę ze swoich podatków dokładać 500 zł dla takiej jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ateizm, czyli róbta co chceta? Czy ateista nie czuje się zobowiązany do przyzwoitości i moralności? Do uczciwosci? Ateizm czyli wolna amerykanka? Świat idzie na psy. Ludzie się zabijają, o wpływy, o kasę, o władzę. Czy to nie jest chciwość i źądza posiadania za wszelką cenę? TAKIE mają być reguły w społeczeństwach? A raczej brak reguł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy kobiety nie powinnyście się abortować, uprawiając seks naturalną rzeczą jest że zajdziecie w ciążę, jak nie chcecie mieć dzieci to się nie p********e, a nie potem po fakcie wam nie pasuje. Rozumiem że chcecie mieć prawo do decydowania, ale jak nie chcecie dzieci to ich nie róbcie i nie dokładajcie roboty lekarzom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta która nie dokonała przynajmniej raz w życiu aborcji to katolicki zboczeniec mentalny ! A która mówi o kilkutygodniowym płodzie jak o nienarodzonym dziecku to odmóżdżona ofiara biskupów narodowej herezji katolicyzmu polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mniej niechcianych i nieszczesliwych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aborcja to nie zło ale dobro najwyższe jakie kobieta otrzymała w darze od natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby nie aborcja ludzkość by wygineła bo kobiety rozmnażały by się w nieopowiednich czasach np. w czasie głodu czy wojny zwierzęta często abortują potomstwo gdy brakuje pożywienia czy wody i nawet pożerają płód aby nic się nie zmarnowało więc nie biskupi nie pitolą że to mordorstwo bo to życie właśnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieto abortuj seryjnie aby utwierdzić klechy w swojej waginalnej suwerennośći ! wara czarnym od kobiecego ciała !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrogowie kobiet chcą odebrać im prawo do usuwania tego co jest w niej a ona tego nie chce. hańba tym którzy chcą zamachnąć się na kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co będzie na tamtym świecie z tobą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
morderczyni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rób co chcesz, ale nie za moje pieniądze, nie za moje podatki. Ponieważ niedaleko pada jabłko od jabłoni, nie będzie głupich, niewrażliwych dzieci z takiej matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma się co denerwować. Lewaczki niech się skrobią, porządne kobiety niech rodzą.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko tego , radzę ci wycofaj ten sąd śmierci nad tymi dziećmi i przeproś Boga za ten grzech , gdyż one przebywają obecnie w pewnym miejscu przed bramą do królestwa niebiańskiego razem z innymi dziećmi . Nie mogą pójść dalej gdyż trwa twój wyrok nad nimi . Wycofaj ten wyrok śmierci a (wystarczy własnymi słowami ale na głos) i przeproś Boga a wówczas zostaną zabrane przez opatrzność boża do nieba . Jeśli to zaniedbasz możesz trafić po swym ziemskim życiu na wieczne przebywanie w bardzo złym miejscu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko dostaje dusze juz w brzuszku, ta dusza jest od razu dorosła gdyż Bóg obdarza ją wszystkich. Tylko nasze formy są zbyt slabo rozwinięte by używać swoich dusz... tak samo jal wykorzystujemy tylko 3% swojego mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorki Ile razy w ciągu dnia wspominasz, myślisz o swych nienarodzonych dzieciach? Czy aby nie są z Tobą zawsze gdy milczysz, popadasz w refleksję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×