Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zmniejszenie żoładka ?

Polecane posty

Gość gość

czy któras z was miała taka operacje / przy jakiej wadze / jaki lekarz was skierował na operacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest tak chop siup zeby to zrobic, wpierw skierowanie do poradni leczenia otylosci, potem badania laczenie z psychologicznymi, jak cie zakwalifikuja to prawie rok czekania w kolejce w zaleznosci od miasta. A jak ci udowodnia, ze mozesz sama schudnac to ci nie zrobia. Licza to na podstawie bmi musi byc powyzej 40 ale jak wazysz wiecej jak 150kg to masz wieksze szanse ze cie skieruja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no tyle to nie wazę , ale nie potarfie schudnac :( jak zejde 2-3 kg to za chwile nadrobie . Pewnie ze wolałabym schudnac ! dietetyczka to tylko kase wyciaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i myslisz ze operacja pomoze? po operacji jest tak restrykcyjna dieta ze na jeden posilek mozesz zjesc 120g czyli 12dag to czasem wychodzi pare lyzek zupy i koniec i ciagla wizyta u gastrologa, to nie jest takie widzi mi sie, zmien nawyki zywieniowe, zacznij sie ruszac min godzine dziennie i zrzucic wage powoli ale bez takich restrykcyjnych zabiegow, bez nadmiaru skory co z tego, ze taka osoba schudnie 40-50kg za pol roku jak potem skora wisi wszedzie i trzeba zbierac na operacje plastyczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdkol830
Ja nie poddałabym się zmniejszeniu żołądka mimo iż ważyłam 130kg 168cm to wyobraźcie sobie jak ja wyglądałam.... no ale dzięki wsparciu rodziny, znajomych schudłam ważę aktualnie 70kg i trzymam wagę i nigdy więcej nie dopuszczę się takiego zaniedbania.... Jadłam regularnie, chodziłam do dietetyka i on polecił mi suplement African Mango http://szczupla-kobieta.pl to on zmniejszył mój apetyt co było na prawdę nie lada wyzwaniem ale udało się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×