Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie imię dla dziewczynki?

Polecane posty

Gość gość

Chcę żeby było to coś oryginalnego, coś mało znanego, nie pospolite imiona typu np. : Natala, Jula, Zosia, Basia, które są bardzo popularne i znane. Ale coś mniej spotykanego np.: Laura, Ardnaskela, Kelly, Kylie itd. Mogą być zagraniczne. Obecnie myślałam coś nad tymi, ale wierzę w to, że być może wy również macie jakieś propozycje :) Myślałam może nad jakimiś takimi ... Odessa, Marina, Nadia, Laura, Kelly, Kylie, Kim, Jaśmina, Nina, Ardnaskela, Sandra, Monika, Oksana, Rita, Sasha, Karina, Rebella, Aurora, Nirvana, Samara, Vanessa, Jennifer, Lea,Hyuminsza, Aloisa, Suzy, Melisa, Sandrea, Delfina A wy co o tym myślicie? Podoba wam się któreś z tych imion? Co byście polecili :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tych tw to mi sie ta hyuminsza podoba mam w klasie 4 hyuminsze :D a mi sie podoba samara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odessa Miasto na Ukrainie Odessa – miasto i stolica obwodu odeskiego Ukrainy, położone nad Morzem Czarnym. Wikipedia Data założenia: 2 września 1794 Powierzchnia: 236,9 km² Pogoda: 7 °C, wiatr płn.-wsch., 14 km/h, wilgotność 63% Liczba ludności: 997 189 (2013) Organizacja Narodów Zjednoczonych Czas lokalny: czwartek, 16:42 Liczba Lotnisk: 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika, Sandra, Nina albo Vanessa są mało spotykane? :o Aha. A z tą Kyle czy Kelly to rozumiem że za granicą mieszkacie, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hyuminsza? Kiedyś w biedrze była taka kasjerka :D Ale mi sie podoba Odessa z tych twoich. A Ja bym polecała jeszcze Daniela i Kamila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie podoba Marcelina lub Melania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hyuminsza jest ostatnio bardzo spotykane -,- Laura mało spotykane, tak? Nie -,- Ja polecam Ci WARSZAWA Tak pozatym to Odessa to miasto nad morzem na Ukrainie -,- Mi sie podoba Natalia <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hyuminsza rzadko spotykane, tsa? Ja się nazywam Hyuminsza (': Mam na studiach kilka imienniczek :v Z tego co pamiętam kiedyś w jakimś Animu również spotkałam się z tym imionem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pszestańćie z tom humiszom ok? mi śie podoba olivia :D mieszkasz w usa O.O? jak tak to supi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie mieszkam zagranicą, jednak za 2 miesiące planuję wyjechać do Niemiec, lub UK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mourmaine, Mournette, Melbourne, Tilamisover, Mia, Tila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tuska a na drugie Duda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbysia Wytrysia
Kania albo Rachonia Albo Kukle lub Karakana :D Albo Zbigniewa lub może Stonoga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc jeśli wyjeżdżasz za granicę to daj imię, które w każdym kraju brzmi podobnie, np. Anna, Karolina. Z Twoich propozycji jak dla mnie normalne są tylko Monika i Nina, chociaż sama tak bym nie nazwała córki, ale ujdą. Ardnaskela, Vanessa, Hyuminsza....Naprawdę?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakas fanka p*****lnietych Kardashianek zalozyla ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nina, Nadia, Rita, Sandra, Karina, a z moich propozycji Mira, Inga, Antygona, Serafina, Idalia, Amalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×