Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety leca na kase oto dowod...wejdzcie

Polecane posty

Gość gość
moja babka to akurat mieszkała w domu pod miastem, na który zapracowałi wybudował dziadek,zatrudniał panią do cięższych prac domowych, a ona zajmowala sie hodowlą róż w swoim ogrodzie, gotowaniem i wychowywaniem dzieci. A taki autor oburza się, że nazywany jest nieudacznikiem bo dobija 40-chy a nie dorobił się nawet klitki w blokowisku:D Kiedys takie góvno to mogło co najwyżej kozy roochać bo ojciec panny poszczułby go psami, gdyby podbijał do jego córki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i kobietom a nie "kobietą" niedoy****y analfabeto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:41 kretynka wymaga od faceta mieszkania, a sama dostała od rodziców. Weź pod uwagę, że nie każdy dostaje od rodziców. My mieszkanie kupiliśmy wspólnie po ślubie. Mąż mieszkał z matką do 31 r.ż. i nie, nie był niezaradny, zarabiał b.dobrze od kilku lat ale mieszkanie duże, a matka sama, więc czemu miałby się wyprowadzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:51 kplejna co zmysla, ze z bogatej rodziny jest. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:40 tak zawsze bylo, spytaj sie swojej babki. no akurat moja babka z jednej strony trzymała dziadka krótko za pysk i był zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się pochodzi z marginesu społecznego to tak, kazdy kto zyje inaczej niż żulerska rodzina to ściemnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:05 Dziadek pantofel, tez mi wzor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co mi kobieta która sama nic nie ma a od faceta wymaga?. To już nie te bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:05 Dziadek pantofel, tez mi wzor. dla ciebie istotny, przeciez tez jestes nieudacznikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:25 dla ciebie tez istotny twoja babka wziela nieudacznika, ktorego trzymala za morde, a ty nie chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×