Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

co se dzisiaj zjesc na sniadanie propozycje?

Polecane posty

Odpadaja jajka smalce wszelkie tluszcze odpadaja :). Teraz wpi3rdalam duzo porridge z platkow owsianych i organiczne hummous, wlasnie pije organiczne mleko z owsy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zjedz organiczną koopę imbecylu prawiczy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up aktualnie ide na szluge czyli bardzo niezdrowo, wczoaraj niestety wyladowalem w mcdonaldzie i nie moglem sie powstrzymac, zeby nie sprobowac tego wegetarianskiego burgera, kvrwa jakis syf :O. A frytki 2 sprobowalem i mi sie niedobrze zrobilo, potem jak zjadlem caly MEAL sie zastanawialem co ja mam w brzuchu za syf 😭. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przesadzasz. nigdy źle się po mc donaldzie nie czułam. chodzę ok raz w mcu. zwykle Fish mac frytki lody kawa. mega :) a może jajecznica z szynka i kurkami mniaaam; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzam :). Aktualnie usuwam ze swojej diety zle nawyki czyli jedzenie czekolady, jestem na samym organicznym jedzeniu, pije zdrowe napoje, zmienil mi sie smak w ustach :). Niestety to prawda co mowi moj kumpel i moj dietetyk, ze jedzenie w mcdonalds nie jest prawdziwe, frytki i ten kawalek wegetarianskiego czegos smakuje jak papier, moj gitarzysta jadl double cheese burger i jakas kanapke z podwojna wolowina i bekonem, i stwierdzil ze okropne. Cala paczke frytek wyrzucilem. Podziekuje za mcdonalds 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JADE DO DOMU ZROBIE FISH AND CHIPS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dan189
Ja dzisiaj na śniadanie jadłam jajko sadzone 1szt do tego 2 krmki razowego chleba z serem i do tego pomidor i ogórek;) mega śniadanko;) Ogólnie jestem na diecie więc trzymam się zasady że śniadanie i obiad obfite a reszta to jakiś owoc warzywa;) do tego przyjmuję suplementację African Mango http://szczupla-kobieta.pl bo wiecie początki diety są bardzo trudne i czasami przez podjadanie cały nasz plan idzie w diabli dlatego mi suplement pomaga z opanować mój wilczy apetyt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polololo
tosty z mozarellą <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×