Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Aleksander Zych

Zaniżone odszkodowanie z OC sprawcy

Polecane posty

Gość gość
Bardzo dobrze sprawdza się firma EuCO w odzyskiwaniu odszkodowań. Z nimi warto się skontaktować jak jest problem z ubezpieczycielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirela456
Jeżeli miałeś kolizje w ciągu ostatnich 3 lat i chciałbyś sprawdzić, czy nie należy się Tobie dopłata do już wypłaconego odszkodowania z OC - serdecznie zapraszam. Na mieście mówią, że mam najlepsze oferty :) Więcej informacji pod nr 570-660-876.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Percefona44
Możesz skorzystać z pomocy takich firm jak ta http://www.uniqueservicepartner.pl/ w moim przypadku dużo udało się więcej odzyskać przy szkodzie z OC, takie firmy mają swoje procedury i znajdą się na branży odszkodowań lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek12
Sam miałem ostatnio stłuczkę i przyznam,że pieniądze z odszkodowania z OC sprawcy to śmiech na sali.Mogę z czystym sumieniem polecić Firmę Crashplus.Dopłacicli mi sporą sumke dzięki czemu bez problemu naprawiłem auto.Jakby ktos był chętny podaje numer do ich doradcy: 570660879

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mauicz
No to nie ma co walczyć "z wiatrakami". Jeżeli chcesz dochodzić swoich praw skutecznie to skorzystaj z pomocy specjalistów jak firma odszkodowawcza Auxilia.pl współpracują z najlepszych prawnikami, a do tego zabierają ogrom obowiązków z tym związanych. W moim przypadku byli bardzo skuteczni więc śmiało polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euco
Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy chętnie pomogę zapraszam do kontaktu k.majka@euco.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że warto porozmawiać ze specjalistami. ODszkodowaniami zajmuje sie firma http://ecpp.pl/ - chetnie pomagaja w podobnych sprawach. Sa niezwykle skuteczni. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolemika
Do EuCO trzeba się zgłosić. Jest to najprostsza droga do odzyskania odszkodowania. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem przedstawicielem euco zapraszam do kontaktu 534 592 864

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meseka78
Jeżeli temat jest wciąż aktualny i ktoś szuka pomocy prawnej to polecę kancelarię prawną Partner – bardzo wysoka skuteczność w odzyskiwaniu pieniędzy z ubezpieczeń OC sprawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonnnnna
Ale to tylko kraków chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meseka78
Nie, cała Polska :) bez obaw można się do nich zgłaszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orajtka
ja akurat z kancelarii nie korzystałam, bo tutaj już na wstępie musiałabym coś płacić. skontaktowałam się z fachowcami z Economist (numer do nich 882 000 883) . oni specjalizują się w odzyskiwaniu zaniżonych odszkodowań. dałam im pełnomocnictwo i w moim imieniu prowadzili rozmowę z ubezpieczycielem. kasiorkę udało się odzyskać więc polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Online Ekspert Polisa Plus
Dzień dobry, w ramach programu Polisa Plus pomagamy osobom, które otrzymały zaniżone odszkodowanie (lub jego odmowę) zarówno z polisy OC jak i AC. Roszczenia względem ubezpieczyciela można składać nawet do 3 lat od zderzenia. W przypadku dopłat do odszkodowań OC do dopięcia formalności wymagamy jedynie kosztorysu szkody oraz decyzji o przyznaniu odszkodowania od ubezpieczyciela. W przypadku dopłaty do odszkodowania AC potrzebny będzie również skan lub kopia polisy AC. Po więcej informacji zachecam do kontaktu z infolinią pod numerem 781 000 781 lub porozmawiania z naszym konsultantem na stronie: https://polisaplus.pl Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji. Z poważaniem, Online Ekspert Polisa Plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak bym znowu była w takiej sytuacji to pewnie bym się zgłosiła do EuCO. Już raz mi pomogli ogarnąć temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1meliska
Mam podobną sytuację i zastanawiam się nad wyborem prawnika do tej sprawy, może ktoś jest w stanie polecić kogoś z Krakowa lub okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Online Ekspert Polisa Plus
1meliska, działamy na terenie całego kraju. Proces przebiega w 4 krokach. Wystarczy: 1. Wypełnić formularz kontaktowy, zadzwonić lub wysłać do nas swój numer 2. Już podczas pierwszej rozmowy, informujemy czy jest możliwość uzyskania dopłaty do odszkodowania 3. Mailem lub tradycyjną pocztą należy przesłać do nas dokumenty: kosztorys szkody i decyzję od ubezpieczyciela. Dopłatę do odszkodowania szacujemy bezpłatnie, w ciągu 24h! 4. Pieniądze wysyłamy nawet w ciągu 7 dni od podpisania dokumentów, które przywiezie do nas kurier. Zachęcam do kontaktu z infolinią pod numerem 781 000 781 lub porozmawiania z naszym konsultantem na stronie: https://polisaplus.pl Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji. Z poważaniem, Online Ekspert Polisa Plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvt77
Ja mieszkam w Krakowie i w sprawie odszkodowania za wypadek komunikacyjny współpracowałem z Kancelarią Partner i wszystko poszło jak z płatka, więc myślę, że Tobie też pomogą. Zresztą była też o nich mowa wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKacper
Witam,Jestem przedstawicielem firmy Euco Zapraszam osoby poszkodowane po bezpłatną poradę e mail k.majka@euco.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1meliska
@nvt77 Dzięki, sprawdzę tą kancelarię Partner ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź też EuCO . Naprawę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Dopłacamy do każdej szkody komunikacyjnej (do 3 lat od zdarzenia), mamy najwyższe stawki i zamykamy sprawę w ciągu 3 dni!! Jeżeli ktoś chce odzyskać swoje pieniądze proszę o kontakt 511-964-007 lub pomoc@odzyskamyodszkodowanie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w takiej sytuacji najlepiej skorzystać z pomocy kogoś kto sie na tym zna..u nas bylo podobnie - zanilizli nam i to sporo ale trafilismy w internecie na europejskie centrum odszkodowan i pomogli nam wywalczyc swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Online Ekspert Polisa Plus
Zgadzam się, korzystając z usług ekspertów, oszczędzają Państwo czas i nerwy. Zachęcam do kontaktu z infolinią pod numerem 781 000 781 lub porozmawiania z naszym konsultantem na stronie polisaplus.pl Pozdrawiam, Kasia z Polisa Plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałem z usług http://szkoda.com.pl/ i jestem bardzo zadowolony. Bardzo mi pomogli - sam bym nie dał rady czegokolwiek zdziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Online Ekspert Polisa Plus
Owszem walka nie jest prosta, ale przy pomocy ekspertów można zaoszczędzić czas i pieniądze. Zachęcam do skorzystania z szybkiej i bezpłatnej ekspertyzy, odpowiedź dostaną Państwo od nas w ciągu 24 godzin. A w po podpisaniu umowy pieniądze otrzymają Państwo w ciągu 7 dni. Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji. Pozdrawiam, Kasia z Polisa Plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria

W takich , przypadkach warto korzystać z firm odszkodowawczych , sama korzystałam z usług jednej lokalnej firmy nie ufam tym agentom nie wiadomo co robią i z kim pracuję . Zawsze warto iść do bura usiąść porozmawiać poradzić się . Koleżanka już jednego pana z takiej firmy do domu wpuściła wyszedł z jej pieniędzmi i zegarkiem .... Lokalne firmy odszkodowawcze ,  polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×