Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wesele dla pieniędzy

Polecane posty

Gość gość

Zdarza się to często ? Podobno są takie pary -weselisko byle najtaniej tak po kosztach i full ludzi zaproszonych z tym że szczególnie ci niebiedni . I państwo młodzi dybiacy na koperty . Byliscie na takich weselach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie byłem a jak bym wiedział że tylko po to urządzają nawet by nie poszedł jeśli ktoś urządza wesele tylko po to by zgarnąć jak najwięcej kasy to chyba coś nie halo jest łepetyną . Jak dla mnie wesele jest zupełnie po coś innego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja takie organizuję, myślicie że przesadzę jak napiszę że zamiast kwiatów dorzucili ludzie po stówce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bylam osobiscie na takim weselu ale slyszalam o takich.. Moja kol w pracy tak robiła.. Zaprosila 360 osób do remizy, kupila najtanszy pakiet na osobe chyba 90 pln i najtansza wodke za 17pln biała żubrówka.. Podobno zarobila na tym weselu drugie tyle co dała. A prosiła nawet sąsiadów i kadre z pracy.. To wesele to bylo dno.. Jedzenie sie szybko skonczylo wódka też i dawali jakiś bimber zeby ludzi pospijac zenada.. A ja robilam przyjecie na 50 osob, zaprosilam tylko najbliższą rodzinę z którą mam kontakt i lubię i znajomych bardzo dobrych to się śmiała: że ,,bidnie,, a miałam np białą finlandie, pakiet za 250 pln i najlepszą orkiestre w moim mieście u której zapisywaliśmy się 2 lata wstecz.. Słyszałam że za tą kasę kupili auto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×