Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Niepokojąco niski estradiol

Polecane posty

Gość gość

Witam, Mam 27 lat i od 4 lat leczę się na niedoczynność tarczycy, która spowodowana jest Hashimoto. W ciągu ostatniego 1,5 roku schudłam ponad 20 kg. Od 3 tygodni powróciłam na dietę (1500 kcal + 4-5 w tygodniu ćwiczenia fizyczne). Od ponad roku mam regularny okres (wcześniej bywało z tym różnie). Pod koniec września byłam na urlopie i chyba przez loty itd. wydłużył mi się cykl (do 34 dni), a z kolei ostatni cykl (w październiku) trwał tylko 25 dni. Dziś mam 3 dc i wykonałam badania: LH: 3,39 mIU/ml FSH: 4,03 mIU/ml Estradiol: < 10 pg/ml W 21 dc mam również wykonać: PRL, progesteron i testosteron. Badania robione były z celu profilaktycznym, ale również dlatego, że ostatnio zmagał się z problemem trądziku w okolicach żuchwy i na szyi. Wizytę mam dopiero po tych badaniach. Piszę ponieważ bardzo martwi mnie niski estradiol? Co on może oznaczać? Czy warto powtórzyć badania estradiolu w innych fazach cyklu? Czy nie? Czy zamieszania cyklu mogły mieć wpływ na taki wynik? Przez ostatni rok miałam cykle po 28 dni (+/- 1 dzień). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×