Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Koszulki z własnym nadrukiem opinie

Polecane posty

Gość gość

Cześć, chciałabym zapytać o jakość koszulek z tego miejsca: http://www.alternativeshop.pl/ , na innych forach znalazłam opinie że jakość jest jak najbardziej okej, tylko przed zakupem chciałabym się dowiedzieć czy ktoś z was korzystał? Dzięki za Wasze opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamawiałam kubek z nadrukiem i jakościowo super ;) nie wiem jak z innymi przedmiotami ale z opinii jakie wyszukałam, cenią sobie jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamawiałam tam i koszulki super jakości, nadruk nie schodzi po kilku praniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak wyglądają koszulki w tamtym sklepie ale ja zamawiałam ostatnio koszulkę z własnym nadrukiem z https://ideashirt.pl/ i jakościowo były spoko, dodatkowo przesyłka przyszła bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w poprzedni piątek zamówiłem tam prezent dla brata, był to kubek z własnym nadrukiem ... paczka dotarła 2 dni po zamówieniu i jakość nadruku super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaliczanie kootasów
Koszulka z napisem "Robie Loda" powinien być popularny teraz na święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystałam już z tej oferty. Zamówiona bluza jest bardzo ładna, syn zadowolony. Myślę że w przyszłości jeszcze skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodzę się z poprzednikami. POLECAM! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnóstwo produktów na których można wstawić własnym nadruk. Kubek termiczny super :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przetestuje i zobaczymy, ciekawe pomysły na prezent xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uda się dostarczyć paczkę jeszcze przed świętami jakbym dzisiaj zamówiła>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałem paczkę przed Świętami, więc daje duży +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie zamawiałam sama, ale kumpela chyba realizowała zamawiała właśnie tam swój projekt koszulki i... z tego, co widziałam to wyszło średnio :/ Ja rzadko zamawiam w internecie, ale jak już to tylko z Cupsella https://cupsell.pl/ bo mają dobrej jakości koszulki i nadruk trzyma się mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę zgodzić się z poprzednikiem, ostatnio wypowiadałam się w tym temacie i muszę stwierdzić że robią lepsze koszulki od konkurencji, a to już nie pierwsza moja koszulka z internetu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamówiłem koszulkę na dzień dziadka i babci, zobaczymy jak wyjdzie, jestem dobrej nadziei ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poduszka na walentynki pierwsza klasa, napewno wrócę ponownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z okazji zbliżających się Walentynek przesyłamy kod rabatowy -14% na zakupy w sklepie: http://www.AlternativeShop.pl/ Przy zakupach wpisz kod o treści: WALENTYNKI Podaruj bliskiej osobie poduszkę, kubek lub koszulkę z jej zdjęciem i specjalnym podpisem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralekoloru
nie wiem jak gdzie indziej, ale w sklepie didwear.com mają dobrą jakość i sprawny system wysyłek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michall43
Teraz jest chyba w polskim internecie z dziesięć serwisów z takimi nadrukami. Inna tego typu strona z takimi koszulkami, to http://krajowy.biz/firma,garteespl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdziłem i wszystko okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looksusstudio
Koszulki z nadrukiem to świetny pomysł, ja dla swojej firmy wybrałam jednak koszulki z wyhaftowanym logo, tak mi doradzono na targach RemaDays w Nadarzynie. Z racji tego, że jest to salon kosmetyczny, biale koszulki ze zlotym logo wygladaja pieknie. W tym roku również się wybieram, tym razem na poszukiwania firmy, która zajmie się stworzeniem i prowadzeniem mojej strony internetowej. Rezerwuję cały dzień, żeby na spokojnie obejrzeć wszystkie stoiska, może mi wpadnie coś w oko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W necie jest sporo miejsc gdzie można zlecić wykonanie koszulek. Polecam na Cupsell sklep White_Raven_Style - mają ciekawe wzory. Istenieje też możliwość dogadania się na wykonanie konkretnego wzoru według indywidualych potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja8845
Wiem, że stacjonarnie i online można znaleźć wiele firm, która oferuje koszulki z własnym nadrukiem, ale niestety nie każda firma jest godna uwagi. Ja mogę polecić drukarnię A3extra, dlatego że wykonują swoją pracę dobrze i zapewniają gwarancję druku. Można też wybierać spośród różnych rodzajów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×