Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Koszulki z własnym nadrukiem opinie

Polecane posty

Gość Mariusz

Zamówiłem przez przypadek zły kolor, ale jakościowo koszulka bardzo bardzo dobra, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajnapr

Przy nadrukach, a w zasadzie haftach na gadżetach reklamowych współpracowałam z firmą  haftynadrukibds.pl która ma na stanie urządzenia do takich realizacji przez co nie ociągają się w terminach i dostarczyli wszystko na czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Jeżeli nadruki na koszulkach to tylko w firmie Zokart z Chorzowa.  Firma oferuję profesjonalne  nadruki na  torbach  bawełnianych  z ,  nadruki na kubkach  oraz inne gadżety reklamowe, a także odzież robocza i odzież reklamowa z nadrukiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o koszulki z nadrukiem na zamówienie to tylko ultrareklam. Same koszulki są bardzo dobrej jakości. Mogę je polecić z czystym sercem. Zamawiałem tam koszulki dla swoich pracowników i sprawdziły się mega. 

https://ultrareklam.pl/

Edytowano przez ptomasz
Post dodał się dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o koszulki z nadrukiem na zamówienie to tylko ultrareklam. Same koszulki są bardzo dobrej jakości. Mogę je polecić z czystym sercem. Zamawiałem tam koszulki dla swoich pracowników i sprawdziły się mega. 

https://ultrareklam.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bisd

Sprawdź ofertę tego sklepu z koszulkami z własnym nadrukiem ati-plus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza

Również znam firmę  ZoKart z Chorzowa i również zamawiałem u nich nadruk reklamowy na ubraniach roboczych i bardzo ładnie to wyszło. Firma oferuję bardzo atrakcyjne ceny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Miałam okazję współpracowaćz wieloma drukarniami, w tyminternetowymi i zdecydowanie do koszulek polecam a3extra - mają świetną ofertę i szybko realizują zlecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad

Również zamawiałem koszulki z nadrukiem dla mojej małej ekipy trampkarzy i proste treningowe koszulki z logo klubiku wyszły świetnie, a młodzi zachwyceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

My nie inwestowaliśmy we własne drukarki 3D, tylko prototypowanie wysyłamy do atmsolutions.pl/strona/10/uslugi. Powiem tak. Ogarnięci ludzie. Drukują ze wszystkich materiałów, więc jest jakaś opcja na optymalizację kosztów. Budują prototypy bardzo szczegółowo. Realna pomoc i znają technologię druku 3D od absolutnych podstaw. Rzadko się spotyka takich profesjonalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona

Dobre nadruki na koszulkach robią w ZoKart w Chorzowie na ulicy Gałeczki 59.  Firma oferuję nie tylko nadruk na koszulki  ale również torby bawełniane z nadrukiem, kubki z nadrukiem i inne gadżety reklamowe, a także odzież robocza i odzież reklamowa z nadrukiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajetan

Znam ten punkt  ZoKart w Chorzowie  i bardzo często zamawiam od nich koszulka z nadrukiem i powiem wam, że jestem zawsze zadowolony.   Zamawiam u nich koszulki dla moich pracowników na różne targi, żeby byli lepiej widoczni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika

Ja też polecam tą firmę ZoKart  z Chorzowa i powiem wam, że korzystałem z wielu takich firm i żadna nie robiła tak dobrze jak oni.  Nadruki są trwałe i nic nie pęka i długi pozostaję ładne wizualnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andkreww

https://www.raven.com.pl/oferta/koszulki-t-shirt koszulki z haftem sa duzo mocniejsze i przede wszystkim lepiej wygladają. służą później nie tylko jako koszulki firmowe ale prywatnie po pracy tez się takie nosi bo sa mocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartik

Osobiście mogę polecić koszulki od a3extra - drukarni internetowej z Poznania, gdzie zamawiam już od dwóch lat - mają też szeroką ofertę innych usług. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

Ja korzystam od dłuższego czasu z pomocy a3extra.pl  jestem naprawdę zachwycona jakością nadruków. Najczęściej wybieram druk dtg, jednak ostatnio skusiłam się także na haft komputerowy i wyszło naprawdę elegancko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek

My najczęściej korzystamy z usług firmy ZoKar z Chorzowa, która oferuję gadżety reklamowe, znakowanie odzieży, kamizelki odblaskowe, czapki a nawet torby bawełniane.  Firma oferuję bardzo dogodne terminy i konkurencyjne ceny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert Klugosz

Zależy na kogo trafisz wiadomo można się przejechać, ja na wydarzenie charytatywne drukowałem koszulki tpitalia.pl jakościowo świetna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka Mykło

Przeglądałam dość sporo ofert ponieważ jest tego dużo, myślę że wybrałam najkorzystniej jak się dało hipstore.pl z jakości wykonania jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek

Jestem zadowolony z drukarki DTG od atmsolutions.pl/kategoria/12/DRUKARKI_DTG_UV. Wykonywałem już nimi naprawdę skomplikowane projekty, głównie dla branży reklamowej. Z trwałością pod warunkiem właściwej pielęgnacji nie ma problemów. Drukuję głównie na grubych bluzach, t-shirtach i bardzo ok. Drukarka z rozszerzeniem na druk skóry, szkła, kryształu, czego chcesz w sumie. Na razie nie korzystam, ale kto wie, co wyjdzie w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobsomr

Zawsze zamawiam nadruki w Printing Season, młody zespół, nadruki nie do zdarcia, zawsze porządnie wykonane. Można też zamówić próbki nadruków do sprawdzenia na ich stronie: http://printing-season.com/pl/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaa

Bardzo ładnie drukują moje projekty w a3extra.pl są dobrej jakości i naprawdę pięknie się prezentują po wykonaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szelter

Ja swoje projekty wykonuję w Logos Dystrybucja :) Materiały są w porządku, czas realizacji też okej, cena także mi odpowiada :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Od jakiegoś czasu drukuję koszulki w a3extra.pl pomagają tam dopracować projekt w razie potrzeby i realizują zamówienia szybko i sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka

Bardzo ładne koszulki z haftem komputerowym zrobili dla mnie ostatnio w a3extra i jestem zachwycona. Jakość i cena Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Ja oddałem koszulki drukarni cyfrowej Estilab, świetnie to wykonali, polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koszulkowa Pensja

Jeśli ktoś byłby zainteresowany założeniem własnego sklepu z koszulkami to zapraszam do przeczytania artykułu:
https://sklep.mediaproject.pl/blog/zarabianie-z-domu-jak-zaczac-koszulkowy-biznes  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Projekty własnego logo mam już od dłuższego czasu a 12 lutego jadę na targi remadays pod Warszawę szukać kogoś kto się zajmie ich wykonaniem. Znajomy był tam rok temu i mówił że bez problemu znajdę tam jakiegoś profesjonalnego fachowca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadrookuj.pl

Zapraszamy do nadrookuj.pl - wysokiej jakości nadruki na odzieży i gadżetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T-shirt z nadrukiem

Zapraszamy do naszego sklepu: www.colorshirt.pl. Posiadamy bardzo dobrą jakość koszulek dla dorosłych oraz dla dzieci. Druk wykonujemy farbami ekologicznymi, co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne. Jeżeli nie znajdziesz produktu na naszej stronie, który Cię interesuje, po prostu napisz do nas lub zadzwoń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×