Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

On chce ciągle i ciągle. Nie mam już siły.

Polecane posty

Gość gość

On chciałby cały czas robić to wszędzie i bez przerwy. Trochę mnie to irytuje już. Jak mam mu to wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy masz na myśli sex?? Jeśli tak to twój facet to Erotoman!! Nie powinnaś mu ciągle ulegać!! Gdyż nie jesteś jego własnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dam ci swojego, a wezme twojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Twój to z klasztoru jest? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiesz co robić? Daj mu mój numer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o seks, tylko wyplatanie koszyków z wikliny. Cała chata zawalona witkami. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie wspomnę o tym że jak tylko wracam do domu zdygana z pracy to już czeka żeby złapać mnie za...... obmacuje mnie ze nawet obiadu nie mogę ugotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też lubie dużo ****** a moja często mi odmawia zimna ryba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jej w mordę a ona w ryk że ma już dość :D dobrze jest tak suczke sponiewierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli charakter kobiety, albo sytuacja życiowa nakłoni ją do zawodu prostytutki, to częstotliwość seksu nie jest dla niej problemem. Agresywni klienci lub "opiekunowie", konkuretki, brak zabezpieczenia na czas choroby i emerytury, nieregularna "podaż" klientów - o! to to SĄ problemy! ale nadmierne wyeksploatowanie pi‪z‪dy? Czy ktokolwiek słyszał o realnych takich problemach. Gdy Messalina wyzwała do zawodów rzymskie prostytutki, to setki klientów stały w kolejkach. Ale gdy chodzi o JEDNEGO faceta, własnego męża, to te męskie możliwości seksualne (jak powszechnie wiadomo, bez porównania mniejsze od kobiecych) okazują się być nadmiernymi i upokarzającymi kobiecą dumę. Za forsę z obcymi to prawie bez ograniczeń, a za darmo, bo mężowi, którego i tak ma się na smyczy, to tylko tyle co z zakraplacza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zerwij z nim co za problem to *****cz i seksholik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Więc jak to jest
że za pieniądze to wystarczy wam siły żeby zaspokoić wielu mężczyzn, a za darmo to już nie macie siły żeby zaspokoić jednego męża, choćby nie wiem jak napalonego? A w ogóle to nawet stara prostytutka ciągle może, a dużo młodsza żona to do tego akurat nie ma już siły. Uwolnijcie seksualnie mężów! Niech bez pretensji z waszej strony zaspakajają się poza małżeństwem. Żeby nie było tematu "zdrady" same wynajmijcie "specjalistkę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam chciałam odpisać ale ten zboczeniec zaszedł mnie od tyłu i znów mnie rżnie... aaa.... aaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację moja mi daje ze 2 razy w tyg i jak raz dojde to już zaklada majtki idzie spać a niech sie nie dziwi że na k***y chodzę dwa razy w miesiącu jak mnie nie chce zaspokajac tak a potem jest placz zdradziles mnie swinio a s********j jak nie wiesz jakie obowiązki ma zona wgledem męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam mam na to wyj****e jak mi zona dawac nie chce to z drugiego tel pisze do siebie ze niby kolega cos chce i jade do mojej niuni ja w******* ona nigdy nie odmawia a ta stara krowa niech siedzi w domu i dziec***ilnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, dawajcie swoim chłopom, aż będą syci bo pójdą jeść z innego pieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie mój nie pociąga, dałam mu wolną rękę odnośnie kochanek to nie korzysta... cóż, w końcu głód go zmorzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj maz tez ciagle chce sie kochac, piescic, calowac a ja to wlasnie w nim lubie i na sama mysl ze za chwile bedzie w domu i bedzie mnie piescil robie sie wilgotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×