Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tabletki odchudzajace

Polecane posty

Gość gość
Jak dla mnie nie ma lepszej opcji, jeżeli chodzi o wspomaganie odchudzania jak zastosowanie Forwverslim. Ja brąłam goponad rok temu, schudłam 12 kg i od tamtego czasu mam spokój z wagą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdziłam na sobie skuteczność Slimunox.I niezmiernie jestem zadowolona bo zadziałał.Schudłam tyle ile zamierzałam bez żadnych przykrych niespodzianek.Wyglądam i czuje się zupełnie inaczej niż pól roku temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arleta333
Ja zastosowałam dietę Sandruni, schudłam 15 kg. Wcześniej próbowałam wiele różnych diet ale efekty zazwyczaj bardzo słabe. Teraz nareszcie się udało, bardzo ważna jest wytrwałość :) https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało tego że Slimunox działa to dzięki tym tabletką w ciągu całej kuracji nauczyłam się jeść i gotować zdrowiej.Dzięki temu miałam pewność że już więcej nie przytyje.A chyba każda osoba która kiedyś miała nadwagę nie pozwoli sobie na to aby znowu przytyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki działają, ale wybrane, i przede wszystkim - przy zachowaniu odpowiednich zasad kuracji. Podstawowa sprawa to zaangażowanie. na foreverslim musicie przede wszystkim dbać o systematyczność. Ruch, zmiany w diecie, codzienne przyjmowanie tabletek. I tak trzymacie przez 3 miesiące - u mnie zmiania była w zasadzie ogromna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej, przed zakupem, poczytać opinie w internecie, sprawdzić skład. Do swojej diety dołączyłam tabletki z Vital Progres, które zamówiłam tutaj: http://amlanforte.com/ Dzięki wyciągowi z agrestu indyjskiego czuje się bardzo dobrze, a kilogramy lecą w dół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie najskuteczniejszą metodą okazało się zastosowanie Foreverslimu w trakcie diety.Bardzo przyspieszył przemianę materii do tego prawie wcale nie miałam ochoty na słodycze ani kiepskie jedzenia.Pomógł bardzo zmienić moje złe nawyki żywieniowe.Schudłam sporo a o efekcie jo-jo nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) Mam dla Was propozycję :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zachęcam do stosowania suplementu diety IQacai,sam go stosuje i już straciłem ponad 7 kg,a używam go od niedawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o ZDROWE odchudzanie, to jestem zdania, że preparaty na bazie ekstraktów roślinnych są najlepsze. Zgadzam się z przedmówcą, że Amlan Forte to hit, sama miałam wątpliwości ale od kiedy go stosuję waga znowu zaczęła lecieć w dół. Oczywiście same tabletki to nie wszystko, bo też żyję zdrowo i staram się uprawiać sport przynajmniej 2 razy w tygodniu, ale Amlan zdecydowanie pomaga spalić resztki sadła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel45
Mi to nie zbyt pomagało,więc zacząłem stosować suplement diety IQacai i to był udany zakup,bardzo mi pomógł w kilka tygodni straciłem 7 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna291
Ja próbowałam wielu i prawie wszystkie nic nie pomagały lub ledwo co,jak już miałam się poddać to koleżanka poleciła mi suplement diety IQacai i dzięki niemu straciłam na wadze niewiele ponad 6 kg w kilka tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem, to Amlan jest z agrestu indyjskiego. Z kolei przed odchudzaniem przeszukałam całe internety co i jak. Okazało się, że agrest indyjski na odchudzanie to rzeczywiście hit, wszyscy polecają. Sama zamierzam spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak na mnie zadziałał Slimunox to jest po prosu rewelacja .Wcześniej żadne koktajle herbatki ani inne cuda nie przynosiły efektu a tu pierwszy tydzień i kilo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kapsułki z olejem z wiesiołka GAL wspomagają odchudzanie. Pamiętajcie, że nie ma remedium na otyłość. Jeżeli nie ograniczycie jedzenia i nie zaczniecie ćwiczyć, to nie schudniecie i żaden suplement wam nie pomoże. Olej z wiesiołka jest naturalny i w 100% bezpieczny. Natomiast wszystkie inne suple nafaszerowane chemią odradzam, bo po co psuć sobie zdrowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei sporo dobrego czytałam o agreście indyjskim na odchudzanie :) Sama zmieniam opony z zimowych na letnie więc zamierzam spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jem na odchudzanie miód z cynamonem, ale jest okrutny w smaku blehhhh. Nie wiecie może, czy są jakieś tabletki na odchudzanie z miodem i cynamonem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam o foreverslimach i innych pseudo środkach na odchudzanie, to za przeproszeniem krew mnie zalewa. Gorsza od samej reklamy jest chyba ludzka naiwność, bo ludzie to kupują i liczą na cud! Liczyć zawsze można, ALE TO NIE DZIAŁA! Nie ma cudownych pigułek, które połknięte sprawią, że będziemy same chudnąć. Jeżeli nie zaczniemy się ruszać i mniej jeść, to nie schudniemy. Warto wspomagać się wiesiołkiem w kapsułkach, np. Gal. On POMAGA schudnąć, ale nie zrobi tego za nas. Niemniej warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo, że sama tabletka cudu nie zdziała. Z resztą wszędzie jest napisane, że są to wspomagacze. Przy zbilansowanej diecie i ćwiczeniach suplement przyspiesza cały proces. Długo szukałam idealnego suplementu. Od jakiegoś czasu stosuję agrest indyjski i uważam, że puki co lepszego wspomagacza nie ma. Dopiero przy amlanie uzyskuję oczekiwane rezultaty. Wszystkim niedowiarkom polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Foreverslim,jeżeli tylko zmienimy swoj dietę zaczniemy się ruszać i będziemy wspomagać się Foreverslim kilogramów na pewno się pozbędziemy.W moim wypadku poskutkowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem zdania, że same tabletki gunwo dadzą. Z tego powodu prowadzę zdrowy tryb życia, ale też chciałabym się wspomóc jakimś fajnym suplementem i widzę, że wiele osób poleca agrest indyjski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś mnie pyta o tabletki na odchudzanie to polecam mu tylko Slimunox. stosowałam kilka dostepnych na rynku srodków i te sprawdzają się według mnie najlepiej. Waga spada dość szybko bo po około 10dniach czuć już efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zastanawiaj się, kupuj amlan, sama go biorę i nie zamienię na nic innego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma chyba nic bardziej frustrującego jak diety i tabletki które nic nie wnoszą w odchudzanie.Parę razy tak się nacięłam.Co do Slimunox tez podchodziłam do niego z pewną dozą nieufności jak do każdych nowych tabletek. I powiem szczerze że byłam pozytywnie zaskoczona tym jak te tabletki są skuteczne.I powiem uczciwie że skuteczniejszych tabletek nie ma na polskim rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo się cieszę, że zamówiłam agrest indyjski. pomijając fakt, że schudłam 12kg co jest dla mnie też zaskoczeniem. Moje włosy... dziewczyny no tego się nie spodziewałam. Po ciąży strasznie mi wypadły, trzy włoski na krzyż zostały. Po dwóch miesiącach stosowania agrestu na całej głowie mam "jeża". Pełno nowych, malutkich włosków! Gdzieś wyczytałam, ze agrest dobrze działa na włosy ale to co mi się przydarzyło jest dla mnie szokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletki na odchudzanie to w moim przypadku był kiepski pomysł. Używałam jakiś "slim" i jedyne co zrobiłam, to zawaliłam sobie wątrobę. Teraz biorę https://supple.pl/s/esseliv-max/ulotka żeby ją uratować. A dodatkowo po odłożeniu slimu przytyłam 6 kg! (biorąc schudłam 5).... teraz wiem, że tylko zdrowa dieta i ćwiczenia mają sens!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy jest inny i u każdego odchudzanie przebiega inaczej.Jednym idzie szybciej a innym wolniej.Ale jedno jest pewne i u jednych i u drugich Foreverslim spełnił swoje zadanie.Czyli większości udało się schudnąć i o to chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rowniez polecam agrest indyjski w moim przypadku robi cuda w 3 tyg pozbyłam się 6 kilogramow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×