Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jak wejść w szczęśliwy związek?

Polecane posty

Gość gość

Mam już prawie 22 lata,a na koncie jeden związek,który trwał kilka miesięcy.Moi znajomi są tym nawet zdziwieni,bo w moim wieku nawet jeśli mają za sobą jeden związek to był to związek 2-letni, 4-letni czy 5-letni.Spotykałam się z kilkoma innymi facetami,ale to było tylko takie spotykanie się i też trwało nie dłużej niż kilka miesięcy.Faceci często się mną bawią,a nawet jeśli poznaję normalnego faceta to okazuje się,że mamy całkiem różne charaktery i oczekiwania,po prostu wiemy,że się nie dogadamy.A jeśli dogaduję się z kimś pod względem charakteru to on w ogóle nie pociąga mnie fizycznie.Są faceci,z którymi liczę na coś poważnego,bo odpowiada mi i ich charakter i pociągają mnie fizycznie,ale oni tylko bawią się moimi uczuciami i znikają po kilku miesiącach albo znikają jeszcze szybciej,bo okazuje się,że tak naprawdę są w związku.Chciałabym wyjść za mąż, nie mówię, że już teraz, ale za kilka lat, na pewno jeszcze przed 30-stką, ale do tego nie wystarczy kilka tygodni czy miesięcy związku,bo ludzie nawet po wielu latach związku zrywają,a u mnie nawet nic się nie zaczęło i raczej nic się nie szykuje.I od razu mówię,że wychodzę do ludzi i mam duże zainteresowanie facetów,ale trafiam albo na takich,którym zależy tylko na łóżku albo na desperatów.Jak wejść w szczęśliwy związek?Czy waszym zdaniem mam duże braki jeśli chodzi o doświadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×