Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Takityp113

Moja żona mnie nie pociąga

Polecane posty

Gość Takityp113

Cześć . Znamy się z moją żoną od 8 lat, a 4 lata jesteśmy po ślubie.wszystko zaczęło się psuć po pierwszym roku małżeństwa. Moja żona przestała o siebie dbać(ja od 6 lat ćwiczę na siłowni, jestem typem sportowca), nie ubiera się kobieco,włosy ma jakieś byle jakie, rzadko się maluje, czasem, aż wstyd wyjść z nią na miasto. Początkowo, gdy zaczęła coraz częściej odmawiać sexu robiłem kolację przy świecach,kupiłem jej seksowną bieliznę, wziąłem ją do spa i na wakacje do Grecji i dalej nic z tego. Gra wstępna nie trwała krócej niż 40 minut. Zapytałem ją czy może nie chce sexu bo ze mną coś jest nie tak.kupiłem kamasutre i powiedziałem , żeby wybrała jakieś pozycję, ktore jej odpowiadają to powiedziała, że jestem głupi bo teraz po ślubie to ona nie musi się starać. Przytyła 12 kg, zrobiła się brzydka(nie mamy dziecka), kompletnie mnie nie pociąga , a sex uprawiamy raz na miesiąc,leży wtedy jak kłoda,zero reakcji, ale ja ją pieszcze po tym jak dojadę.już wiele razy pytałem co mogę na to zaradzić, ale już mam tego dość.do pracy nie chodzi,ale kasę chce. Chciałem się zapytać czy dalej ciągnąć to małżeństwo bo ja potrzebuje częstego sexu i już tego nie wytrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem powinieneś powiedzieć żonie wprost , że Ty też masz swoje potrzeby i chcesz mieć zadbaną żonę , a jeżeli nie to chcesz rozwodu bo dłużej tego nie wytrzymasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×