Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość z Pomorza

Bardzo chce schudnąć. Jestem zdesperowana

Polecane posty

Gość gość adas
suplementy diety? przy takiej nadwadze? potrzebujesz raczej leków, diety i aktywności fizycznej! Kup sobie np. adipex na ograniczenie aptetytu, w innym temacie na tym forum dziewczyny chwala sobie. Masz tam sprzedawcow te cale doping-online albo mars. Ale przede wszystkim zacznij sie ruszac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poztytwna Majku
Dziewczyny tu się nie ma co łamać, tylko wziąć się za siebie. Ja miałam 25 kg nadwagi i wstydziłam się ćwiczyć przy innych, no same wiecie czemu. Ale jechałam do lasu i tam dawałam sobie upustu. w końcu mi to weszło w nawyk, do tego jagody acai i moje kg zniknęły. Dziewczyny dacie radę, tylko trzeba wykonać ten pierwszy krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Boguśka M
Ja zastosowałam Foreverslim i w moim przypadku przyniosło to genialne wyniki. Po 3 miesiącach waga spadła o 14 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam tabletki odchudzające Slimunox i jestem bardzo zadowolona. Mój lekarz sprawdził skład i powiedział, ze znajdują sie w nim tylko naturalne i bezpieczne składniki. Osobiście schudłam 12kg dzieki nim i jestem bardzo zadowolona i pełna energii. Polecam każdemu kto ma problem z nadwaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łychaa
Jak to się mówi w moich stronach najlepsza dieta to NŻT czyli nie żryj tyle i jakby nie było to w tym skrócie zawarty jest cały sens odchudzania. Ale zmiana nawyków też by się przydała, pomijając zmniejszenie porcji, ja wspomagam się jeszcze jagodami acai - wyhaczyłam w necie na dobrej promce i czuję się po niej o wiele lepiej, że już nie wspomnę o tym jak waga leci w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoją przygodę z Foreverslimem, wspominam bardzo dobrze, nie miałam ani podczas jak i po skończeniu kuracji żadnych efektów ubocznych.Przez te 3 miesiące udało mi się schudnąć 11 kilogramów, oczywiście miałam diete ( atkinsa ) i karnecik na siłownie żeby się troszkę poruszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chcesz stracić zbędne kilogramy to zachęcam do zakupu suplementu diety IQacai,ja jestem z niego bardzo zadowolony i w parę tygodni zrzuciłem 9 kg,moi znajomi,którym go poleciłem też go chwalą i dziękują mi za to,że im go poleciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel45
Zachęcam Cię do stosowania jakiejś diety lub ćwiczeń w połączeniu z suplementami diety.Osobiście stosuję już od kilku tygodni suplement diety IQacai i już widzę efekty,w krótkim czasie straciłem 8 kg,Tobie też pewnie się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka222
Moja przyjaciółka była w podobnej sytuacji i przeszła na dietę,trochę ćwiczyła i stosowała suplement diety IQacai,do dziś sobie go chwali,nawet się jej nie dziwie,straciła 9 kg w parę tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie zastosowanie Slimunox okazało się bardzo dobrym rozwiązaniem mojego problemu związanego z wagą... czy nawet aby być bardziej konkretnie, nadwagą... W końcu sukces, jeżeli chodzi o odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje odchudzanie z Slimunox dobiegło końca i tak jak się spodziewałam od samego początku efekty są.Nie wiem jak dla innych ale dla mnie rewelacyjne 12 kg mniej to jest jednak wyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adi dostępny w Piątek po trasie Katowice - Radom. Kontakt przez mars7@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko operacja bariatryczna. Mi pomogła zrzucic 60 kg i utrzymuje wage. Zaluje ze nie zrobilam tego wczesniej tylko niszczylam organizm kolejnymi dietami. Operacja na nfz. Wygralam nowe zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak i jeszcze raz tak dla Foreverslimu.Żadna diety ani inne tabletki na odchudzanie nie działają tak dobrze jak Foreverslim.Bo na jakich tabletkach można schudnąć 15 kg w ciągu trzech miesięcy.Kolejny duży plus za brak efektu jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam tabletki różne i z różnym skutkiem spróbujcie fitt spray nic nie trzeba łykać i powstrzymuje głód http://fittspray.com warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zablokujcie te spamerki!!! nic nie wnoszą, mącą dziewczynom w głowach kiedyś to tu się dziewczyny wspierały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do stosowania Foreverslimu przekonałam się jak moja kuzynka schudła na nim aż 17 kg.Ja musiałam schudnąć tylko albo aż 10 kg.Wystarczyły mi tylko dwa miesiące.Na razie mija już czwarty miesiąc i waga nie wzrosła.Jem normalnie ale dużo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
African Mango to jedno z najnowszych odkryć na rynku preparatów wspomagających odchudzanie. Produkt zawiera wyciąg z afrykańskiego mango, którego właściwości odchudzające przewyższają skuteczność popularnego wyciągu z jagody Acai. Produkt szturmem zdobył rynek amerykański, a od niedawna jest również dostępny w Polsce, gdzie wróżymy mu świetlaną przyszłość. http://nplink.net/89ge0cUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schudłam sporo na tej diecie http://dieta-lux.pl/44535 ,już w pierwszym tygodniu spadło mi z wagi 3 kg .Dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułóżona jest przez dietetyków i trenerów.Przede wszystkim jest to najtańsza dieta jaką znalazłam :)co jest dla mnie ważne bo nie stać mnie na wizytę u dietetyka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam koleżanki do biegania:D Okolice Niska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
dziewczyny poczytajie o juice plus jakby co zapraszam do kontaktu chętnie pomogę :) 503 377 242

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jest jak dobrze poszukacie. Alternatywa to Appetite Controller to suplement diety, który pomaga kontrolować apetyt i zwalczyć chęć przejadania się. Kiedy kontrolujesz swój apetyt, proces dążenia do uzyskania optymalnej wagi staje się znacznie prostszy. Stosując Appetite Controller, nadal możesz czerpać radość ze spożywania smacznych posiłków, lecz masz większą możliwość kontrolowania ich wielkości . Kontakt przez mars7@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMmmm
Ruch moja droga tj tylko 30%. Reszta to właśnie odżywianie... Przy sporej nadwadze nie należy ćwiczyć ponieważ mocno obciążasz stawy, dopiero po zgubieniu trochę wagi można włączyć ćwiczenia. Juice plus to nie suplement. To 100% warzywa i owoce bez chemii konserwantów w kapsułkach, a ich produlcja nie przepracza temperatury ludzkiego ciała przez co nie zawiera martych a jedynie życiodajne "substancje". Nie należy wypowiadać się w tematach w kttórych nie mam zbyt szerokiej wiedzy lub wydaje nam się to czy tamto. Jeśli dziewczyna na prawdę cierpi to takie wypowiedzi mogą jedynie ją skrzywdzić a przecież chodzi nam o to by pomóc.... chętnie pomogę wcale nie muszę żadnych produktów sprzedać. One fakt - są na prawdę świetne natomiast mogę pomóc i bez tego chociąż trochę lub po prostu na początku tej ciężkiej drogi.... proszę o kontakt :) mój mail magdalenamijadzevic@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruch moja droga tj tylko 30%. Reszta to właśnie odżywianie... Przy sporej nadwadze nie należy ćwiczyć ponieważ mocno obciążasz stawy, dopiero po zgubieniu trochę wagi można włączyć ćwiczenia. Juice plus to nie suplement. To 100% warzywa i owoce bez chemii konserwantów w kapsułkach, a ich produlcja nie przepracza temperatury ludzkiego ciała przez co nie zawiera martych a jedynie życiodajne "substancje". Nie należy wypowiadać się w tematach w kttórych nie mam zbyt szerokiej wiedzy lub wydaje nam się to czy tamto. Jeśli dziewczyna na prawdę cierpi to takie wypowiedzi mogą jedynie ją skrzywdzić a przecież chodzi nam o to by pomóc.... chętnie pomogę wcale nie muszę żadnych produktów sprzedać. One fakt - są na prawdę świetne natomiast mogę pomóc i bez tego chociąż trochę lub po prostu na początku tej ciężkiej drogi.... proszę o kontakt :) mój mail magdalenamijadzevic@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adi zamówiłam przez mars i jest wszystko ok. Oryginał i działa. Viola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×