Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żona mnie zdradza! Pomocy!

Polecane posty

Gość gość

Jestem nauczycielem akademickim. Ostatnio wcześniej wróciłem z pracy do mieszkania. Gdy wszedłem zauważyłem od razu obce męskie buty i płaszcz. W mieszkaniu było także słychać jęki mojej żony. Dyskretnie zakradłem się pod drzwi sypialni i zobaczyłem ich przez dziurkę od klucza. Żona uprawiała seks z jakimś obcym mężczyzną. Wyszedłem z mieszkania po cichu, by mnie nie zobaczyli. Poczekałem na dole i za pół godziny zobaczyłem tego mężczyznę na dole. Wsiadał do bardzo luksusowego samochodu. Ostatnio zauważyłem, że żona ma trochę nowych ubrań, zmieniła telefon. Ona jest adwokatem. Mam wrażenie, że robi to z tym mężczyzną dla pieniędzy. Nigdy nie byliśmy biedni, ale luksusowego życia nie mamy. Każde z nas średnio zarabia. Kiedyś w rozmowie, żona mówiła, że chętnie zmieniłaby mieszkanie na coś lepszego i że chciałaby bardziej używać życia. Ja ze swojej strony robię co mogę. Nie wydaję nic na boku. Wszystko razem rozsądnie wydajemy. Czasem kupię jej jakiś prezent. Ostatnio byliśmy też na wakacjach w Grecji. Staram się pomagać żonie w obowiązkach domowych. Jeśli chodzi o seks to się nam układało, oboje byliśmy zaangażowani i wydaje mi się, że była zadowolona. Wychodziliśmy też często do teatru, opery, restauracji. Jestem zadbanym mężczyzną, nie może mi zarzucić, że zdradza mnie bo o siebie nie dbam. Mam 40 lat, żona 39 lat. Nie mamy dzieci, ale bardzo kocham żonę i ciężko mi wyobrazić sobie rozwód, ale żyć z nią z myślą, że mnie zdradziła też nie mogę. Zdradę widziałem ewidentnie. Ona chyba robi to z powodu pieniędzy tego mężczyzny. Co powinienem zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez meza zdradzam ale on nic o tym nie wie ze inny mnie wali jak tylko mamy czas a musze powiedziec ze ma duzo lepszy sprzet i posuwa mnie na calego bez gomki tylko sie pod nim zwijam w wrzeszcze co przy mezu tego nie robie bo i on tego nie lubi. Moj kochanek to jak ogier jest wspanialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bozena idz juz spać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja zona tez mnie zdradza co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - kretyn od ginekologa i wymiany partnerów na pokładzie!!! tym razem udaje kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nierub tylko jej powiec ze wiesz o tym. Niech sie znie co ci tam wal to zyj swoim zyciem. Zdrada to stary przezytek. Powiec jej ze ma zguma robic. Ajak wpadnie lub syfa ci da to ja wykopiesz z domu. Pobzyka sie ijej minie. Najlepiej toja złap na gorącym ucynku. Niech sie poczuje podle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×