Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tego co zawarte w treści topiku szukałeś przynajmniej kilka dobrych lat

Polecane posty

Gość gość

Nie miałeś okazji sam się z tym zetknąć. Każdy coś tam oferował, ale finalnie okazywało się, że nic, albo zupełnie niewiele jest Cię w stanie zadowolić. Częściej narzekałeś, lub po prostu realnie stwierdzałeś że, niczego doskonałego w doskonałej cenie nie ma, że jak jest coś doskonałe -to musi być drogie. I w końcu nadszedł ten dzień! 03.11.2016! Właśnie tego dnia, pojawia się na forum kafeteria, w temacie ,,praktyczne informacje" ten oto bestseller -http://fejcebok.pl/rt_cUbEWUEHTW Niesamowity, wyjątkowy, nikt tego jeszcze nie ma! - A skoro nie ma, to znaczy to tylko tyle, że będziesz miał na coś monopol! Monopol na zasięg! Monopol na więcej grosza w kieszeni! Tak! Ciesz się tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za bełkot? Nawet nie wiem o czym piszesz więc nie zajrzę w linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuźwa możecie w to nie uwierzyć, ale ja już się zapisałam. -Ja! -Która nigdy nie działam wbrew logice! -To znak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiu2
Mili ludzie, wybrałem rachunek za 24 zł miesięcznie Zasięg kosmos a rachunek jest stały -wszystko w cenie, nawet stacjonarnie można sobie używać! Jestem w szoku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgośka
Fajnie się zapowiada, nie powiem. 19,90 a z darmowymi stacjonarnymi i full internetem za 24 zł brzmi rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry zasięg mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×