Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myślicie przymusowych eksumacjach ofiar katastrofy smoleńskiej

Polecane posty

Gość gość

wbrew woli części rodzin ? Poruszajacy był apel żony zmarłego oficera BORu Krystyny Łuczak-Surówki ,tragedia co ludzie muszą przechodzić... x Niestety fanatyzm religijny, a szczególnie ten w wykonaniu prymitywnych wyznawców moherowego bożka z Torunia nie zna granic obłudy, fałszu i zakłamania. Jak długo jeszcze ci straszni ludzie będą rządzić Polską??? Jak można było dopuścić do tego, żeby najprymitywniejsza część polskiego społeczeństwa zdecydowała o tym, kto ma rządzić całym narodem??? To woła o pomstę całego cywilizowanego świata! Jak długo jeszcze u władzy będą ludzie opętani nienawiścią do wszystkich którzy myślą inaczej niż oni. Jak długo św. Antoni Smoleński patron obłąkanych będzie fundował nam przerażający spektakl pod nazwą " Zamach i Wybuch"? Kiedy wreszcie otworzą oczy i dostrzegą prawdziwe zamiary i oblicze owładniętego rządzą zemsty i obłędu prezesa i jego wielbicieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie chciałam, aby kogoś z mojej rodziny ekshumowano. To przezywanie od nowa od nowa bólu, rozgrzebywanie ran, które częściowo się zabliźniły. Nie miałoby wielkiego znaczenia czy ciało pochowanej tam osoby to ciało kogoś z mojej rodziny czy tez nie. Lub czy jedna z nóg należny do kogoś innego. Nagrobek to tylko symbol, liczy się nasza pamięć. Jeżeli te ekshumacje maja na celu potwierdzenie tezy o wybuchu, to można przebadać kilka ciał, tylko tych, które rodziny wyrażają zgodę. Jeżeli ładunek wybuchł pod fotelem prezydenta (jak twierdzi speckomisja) to w ciele jego i jego zony powinny być ślady i sekcja ich ciał powinna to wykazać. Mam wrażenie, że sporo ludzi próbuje cos ugrać na grzebaniu w ciałach. Macierewicz i jego "komisja" będą mieli o czym mówić, znów zaczną sie wystąpienia typu "znaleźliśmy coś w ciałach, wiemy, ale nie powiemy". Cześć rodzin pod pozorem dalszych strat moralnych wystąpi o kolejne miliony odszkodowania. Szkoda tylko, że ci ludzi nie potrafią uszanować woli niektórych rodzin i ich cele są ważniejsze od szacunku dla zmarłych i bólu żyjących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heheh, gdyby padło pytanie dotyczące codziennego mycia podłogi to juz byłby 4 strony kłótni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że to cios poniżej pasa i tak po prostu obrzydliwy krok. Ale czego się spodziewać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już nie raz pisałam, że niech sobie "poległych" ekshumują, a tych, którzy zginęli w katastrofie samolotu zostawią w świętym spokoju. Tym bardziej, że wczoraj czytałam, że nie da się ustalić przyczyn śmierci tej panienki z Poznania, bo ciało w zbyt dużym rozkładzie. (po pół roku) Więc czego szukać w galarecie po 6 latach???? Chyba tylko dowodów na zamach i okaże się, że ci, co nie życzą sobie wykopania w celach udowodnienia antkowej teorii, w rękach jakieś bomby z mgłą mieli, albo z innymi substancjami wybuchowymi :( Dziwne tylko że te krematoria, co spopieliły część z katastrofy, nie wyleciały w powietrze, skoro coś wybuchowego tam było. Wyglada na to, że nasz "katolicki" naród nie uszanuje żadnej świętości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mnie to obchodzi. Rodziny dostały gruba kasę odszkodowań,to niech teraz nie marudzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że jest to chore spełnianie marzeń 2 psychopatow, kosztem podatników, a przede wszystkim kosztem rodzin ofiar katastrofy. Jeżeli chcą kogoś wyciągać z grobów, to niech to zrobią z tymi, których rodziny godzą się na ten absurdalny koszmar, a resztę niech zostawia w spokoju.Nawet któryś z purpurowej swity mówił, że nie ma konieczności eksuhumacji wszystkich, ale pierwszy wariat w państwie się uparł drugi go poparł, to ich ślepo sluchaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś już nie raz pisałam, że niech sobie "poległych" ekshumują, a tych, którzy zginęli w katastrofie samolotu zostawią w świętym spokoju. x Trafiłaś w sedno. Dokładnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o to,zeby Kaczynksiemu wyprawic jeszcze jeden huczny pogrzeb Poza tym -co moga znalezc - chyba, ze chca tam cos podrzucic, bo jaki inny cel? Dla mnie - hieny cmentarne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×