Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

jak mnie wkvrwiaja matki z dziecmi

Polecane posty

Plaga kvrwa szmata z wozkiem, laza po miescie albo chodza na skejtparki zeby se te tepe bachory mogly pobiegac a to jest skejtpark a nie kvrwa atrakcja dla szmat rozplodowych, rodza biora te benefity i zajmuja tylko miejsce a mezowie tepe smiecie w pracy bo lepiej pracowac niz byc z rodzina plaga zagazowalbym je wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz się z tobą zgodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecznie jak jestem z rana w miescie na rowerze to widze te oblesne wielkie tluste i plaskie dvpy z wozkiem ja yebieee... tak wlasnie rodzi sie fala nieudacznikow, kolejne pokolenie idiotow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaskakujące, że wciąż masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogolnie to dzisiaj widzialem porsche jeepa nie cayenne tylko jakies monte carlo w srodku byla typiara i gosc jacy oni szczesliwi byli ehh :P mi takie szczescie daje granie na perkusji, moge wszystko :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie taka idiotka k***a rozplodowa z płaska cię urodziła ja jebne zaraz ze śmiechu .wlazlam tu 1 i ostatni raz co za patologia . ile wy macie lat ? stare maleńkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja matka jak bylem maly i mnie wozila w wozku to zawsze byl ojciec obok tepa szloro, i nie w polsce a niemczech szmato, bo tam zylem. Widzialem zdjecia i moja stara nie musiala brac benefitow bo moj stary byl sportowcem i niczego nie brakowalo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli k***a i kapec zalegali na mieście .twój wózek blokował chodniki tak ze nie można było przejść. w Niemczech haha tam jest teraz mały istambul . nie rznij swiatowca tępy c***u :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Niemczech żył hahaha na socjalu chyba bo tam połowa tak żyje dlatego ojciec nie robił tylko pchal wózek po mieście bo twoja matka była leniwa szlora . byłeś pewnie tak brzydki ze nie musieli z tobą jeździć do parku tylko do cyrku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jestem swiatowcem smieciu wiem ze kiedys bede gral po calym swiecie na perkusji a twoja zona bedzie w tym czasie czlonkiem armii szmata z dzieckiem brac benefity ide bo znajomi mnie potrzebuja nara przegrane typy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż swiatowcu zarabia zapewne 3 razy tyle co ty . na benefity to ja sram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze ja na Twoj koncert nie pojde plyty niekupie. Smutny czlowiek z Ciebie. Niektorzy musza pracowac ojcowie. Smutny jestes bardzo. Moze wracaj do Niemiec skoro tam lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa szmaty rozplodowe maja bvl dvpy xD. Twoj maz nieudacznik zarabia 3 razy wiecej ode mnie a wiesz ze dla mnie zarabianie pieniedzy to szkoda zycia? Nic nie zarabiam bo szkoda mi czasu na cos co jest nierealne, a wiesz ze 3 razy zero rowna sie zero? Czyli twoj maz chodzi codziennie do pracy jak smiec i zarabia zero a ja nie chodze i mam to samo ;). Choc akurat gdybym mial taka bezuzyteczna szmate rozplodowa jak ty to czulbym ze mam mnidj niz zero hahah. Tepa szmata pasozyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z Ciebie dziwny czlowiek. Wez te Paulina o ktorej marzysz i zaloz z nia rodzine i badz w koncu szczesliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz byc bardzo samotny. Ja jestem rozplodowa a jestem szczesliwa...nie chcialabym miec takiego zgorzknialego meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestan obrazac kobiety. Jak burak sie zachwoujesz. Wielki muzyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chvj wam w d**y szmaty rozplodowe zajmujecie tylkoprzestrzen zyciowa ana widok matkiz dzieckiem rzygam. Chetnie bymwamnarzygal na te beznadziejne ryje up nie wiesz co to szczescie szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie jestes zakompleksionym chlopcem. Graj graj muzyku niech ci sie wiedzie chociaz w muzyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po to sa kobiety a sa rozplodowe chyba dzieki facetom co? Dziwny jestes a moze po prostu nieszczesliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat? 15? Nie mozesz spokojnie na skateparkach na swojej desce jezdzic? Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co się dajecie prowokować? Dyskusja na tym forum schodzi na psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×