Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

zamykanie naczynek laserem i likwidacja rumienia

Polecane posty

Gość gość

jestem namawiana na zabieg laserowy w celu zlikwidowania naczynek taki zabieg jednego policzka wynosi ok. 250zł a skaner twarzy na rumień ok. 500zł. obiecuja niesamowite rezultaty. czy koś z was miał już takie zabiegi. jeśli tak to jak to jest w rezultacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetaM75
ja miałam na nogach i na twarzy. troche boli, czasami zostaja małe strupki, znikają po paru dniach. u mnie wystarczył jeden zabieg.Potem musiałam nie wystawiać się na słońce. ale po 2-3 latach pajączki znowu się pojawiły i znowu muszę pojsc pod laser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara 000
Korzystałam z platformy Alma Harmony XL, zabieg się nazywa Dye~VL. Miałam usuwany rumień z policzków, byłam na 3 zabiegach. Jest fajna poprawa skóry, praktycznie się już nie czerwienie w kryzysowych sytuacjach czy przy nagłych zmianach temperatury. Skóra tez przestała piec i swędzieć. Przesyłam link do zabiegu: https://www.drlegrand.pl/harmony-dye-vl-tradzik-rozowaty/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się przymierzam ale do lasera cutera excel V , takie zabiegi wykonują w http://artederm.pl/ i słyszałam że są bardzo skuteczne, miałyście już taki zabieg? Rzeczywiście jest bezbolesny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laser ma swoja moc i jest skuteczny bo moja znajoma miała taki zabieg. Czy boli? o to musze dopytać ale ona taka panikara pewnie by powiedziała gdyby ją bolało. Jest zadowolona bo chodziła z paskudna blizna przez kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naczynka można usunąć za pomocą laserowego zamykania naczynek. Ja robiłam taki zabieg w salonie Demapoint u Katarzyny Mierzwińskiej i jest on przeze mnie sprawdzony. U mnie problem był już dość rozwinięty więc potrzeba było kilku zabiegów, ale najlepiej udać się na konsultacje i wtedy wszystko będzie wyjaśnione i dokładnie opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, laserowe zamykanie naczynek nie należy do najtańszych, to fakt :( Sama zbieram kasę na taki zabieg, bo słyszałam, że jest skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolkakakakakaka
Polecam laser Dye:vl Alma Harmony w klinice Dr Legrand w Krakowie. Borykałam się z naczynkami i mocnym rumieniem odkąd tylko pamietam. Nic nie było w stanie zlikwidować mojego problemu. Dopiero seria zabiegów laserem Dye:vl uporała się z tym. Teraz mogę się cieszyć piękna cerą.Polecam wszystkim ten zabieg, jak rownież klinikę Dr Legrand. Cudowne miejsce i przepyszna kawa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś z Was miał zabieg Quadrostar Pro Yellow i mógłby coś powiedzieć na ten temat? Wybieram się i wybrać się nie mogę... nie wiem czy warto wydawać hajs...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzka445566
Korzystałam z zabiegu likwidacji rumienia laserem Dye-Vl w klinice Dr Legrand w Krakowie. Zabieg nie należy w prawdzie do najprzyjemniejszych ale efekty są warte chwili bólu. Jestem po serii 4 zabiegów i problem jakim był rumień zniknął. Moje policzki nie czerwienią się, nie pieką. Skóra ma równomierny koloryt. Jestem zachwycona i polecam wszystkim. Klinika godna plecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa

Czy wy tak musicie ...y z tego gabinetu dr Legrand z Krakowa Bez przerwy tak się sami reklamować padalce honoru nie ma cię czy co na wszystkich forach się s...ysyny reklamuje cię oszuści naciągacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się wypowiem korzystałam już z wielu zabiegów na rumień z marnym skutkiem. Dopiero gdy zaczęłam leczyć rumień laserem Icone to zobaczyłam efekty. Robiłam w Krakowie nie będę pisać gdzie ale wiem ze dobry laser ma tu znaczenie i niestety często jest to seria kilku zabiegów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam na zamykaniu naczynek laserem w Studio Elix. U mnie trzeba było wykonać dwie sesje, ale teraz po naczynakch nie ma ani śladu. To co mogę powiedzieć to że bardzo istotna jest jakość lasera i jego moc. Dobrej jakości laser da po prostu lepsze efekty, dlatego jak coś to polecam zapisać się do Elix.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja miałam robiony zabieg laserowy i polecam. Nie bolało mnie, cena to różnie wychodzi, zależy ile musisz sesji zrobić. Mi wystraczyło 3 razy, nie wyszło wcale więcej niż za te wszytskie kosmetyki, które wydałam, a nie pomogły

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

monnalissaa a gdzie miałaś robiony? I czy to boli? Słyszałam, że laser może mieć skutki uboczne i się trochę boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja na zamykaniu naczynek byłam w Gdańsku w klinice Cosmetologica, chyba quadrostar, już nie pamiętam dokładnie 😜 u mnie skutków ubocznych nie było żadnych, tylko w miejscach gdzie był laser miałam zaczerwienione przez dosłownie 3 dni. No i zabieg  praktycznie bezbolesny, a ja mam dość niski próg bólu. Czasem poczułam jakby ktoś mi recepturką strzelił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×