Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość145

praca w Holandii

Polecane posty

Gość gość
dobrze sie da zarobic. ja z otto jechalem i bylo git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te marne 2.000€ zawsze zarobisz i to wcale nie jest dużo bo ceny są tu wyższe niż w PL. Praktycznie wszystko jest dużo droższe bez wyjątku. Za to Holendrzy są bardzo przychylni i pomocni Polakom. Język łatwy i w rok opanujesz śpiewająco. Najważniejsze że pracy nie brakuje i możesz sobie wybrać co c***asuje. Mieszkanie też dużo tańsze niż np w Londynie. Żadnych kłopotów ze żłobkiem dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze bardzo sie pracuje, lepiej niz UK imo. na pierwszy raz dobrze przez agencje, ja przez otto w grlder w albercie bylam i tam super na poczatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Nie przez agencję bo to złodzieje. Samemu albo najlepiej przez znajomych. To nie jest takie trudne, bo pracy jest tu w bród!zarobisz kasę i szybkostaniesz na nogi a później już wszystko z górki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam mysle, ze na pierwszy raz lepiej przez agencje, bo mozesz sie latwiej oswoic i zalatwia za ciebie mase rzeczy. a potem juz mozna na wlasna reke jak znasz realia, znasz ludzi, kontakty jakies masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz

Pracowałem w Holandii, przez Otto. Nie narzekam, praca nie jest ciężka, wypłaty w terminie. Ludzi w Holandii bardzo dobrze nastawieni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin
Dnia 18.09.2018 o 16:01, Gość gość napisał:

Tylko Nie przez agencję bo to złodzieje. Samemu albo najlepiej przez znajomych. To nie jest takie trudne, bo pracy jest tu w bród!zarobisz kasę i szybkostaniesz na nogi a później już wszystko z górki.

Jak chcesz żeby wszystko załatwili Ci, to lepiej przez agencję. Moje znajomi, wyjeżdżali za pośrednictwom Otto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliusz

Dobrze się pracowało w Holandii. Otto mają dużo ofert, każdy coś znajdzie dla siebie 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominik

W zeszłym roku wyjechałam z Otto do Holandii i było spoko. Wypłaty w terminie, warunki w miarę dobre jak dla mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barker

Byłem razem z dziewczyną w Holandii. Dzięki otto, udało się nam dobrze popracować, i zarobić fajną kasę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kta

Holendrzy cenią Polaków ichętnie ich zatrudniają. Przeciętne wynagrodzenie nie jest wysokie ale te marne 2.000€ zawsze zarobisz nawet nie znając języka. Po roku jak podłapiesz język można zarobić więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klm

Ni tak, ale za 2.000€ w NL ciężko wyżyć i nic nie odłożysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernard

Holandia jest super! Już wróciłem się ale nadal myślę o tym kraju. Atmosfera niesamowita, ciekawe ludzi. Polecam, polecam,polecam 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomul

Fajnie było, może kiedyś wrócę.. można fajnie zarobić, atmosfera też całkiem ciekawa, można poznać wielu ludzi. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monokoko

wróciłem z holandii i było spoko, jechałem z otto, trzeba się trzymac umowy i nie będzie żadnych "afer"

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boguś

byłem raz  (z otto chyba) i nawet mi się podobało, wiadomo, że wakacje to to nie były no ale nie mogę narzekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo89
Dnia 16.04.2019 o 12:57, Gość Boguś napisał:

byłem raz  (z otto chyba) i nawet mi się podobało, wiadomo, że wakacje to to nie były no ale nie mogę narzekać :)

hej a gdzie pracowałeś? gdzie są najlepsze warunki pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo
19 minut temu, Gość margo89 napisał:

hej a gdzie pracowałeś? gdzie są najlepsze warunki pracy?

Nie wiem gdzie pracował Gość Boguś 😄 ale od siebie mogę polecić Jumbo, bardzo spoko warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukr

Byłem w Holandii  z otto jakiś czas temu, wByłem w Holandii  z otto jakiś czas temu, w sumie spoko   sumie spoko 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaus

jak dla mnie było ok, warunki też dobre, planuje wyjeżdżać na każde wakacje, otto załatwiają wszystkie rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

W NL są niezłe warunki pracy. Holendrzy bardzo sobie cenią Polaków za ich pracowitość. No i co najważniejsze pracy nie brakuje. Można dobrze zarobić a język wcale nie jest taki trudny. W pół roku, rok  łatwo opanujesz podstawy. A w międzyczasie te 2.000€/mc przytulisz jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo

wyjeżdżałam z otto work force, warto w 100 procentach! Bardzo miło wspominam ten czas *-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingira

Regularnie wyjeżdżam z otto work force do Holandii pracować. Super opcja, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Tylko nie otto, tylko nie otto - W NL są niezłe warunki pracy. Holendrzy bardzo sobie cenią Polaków za ich pracowitość. No i co najważniejsze pracy nie brakuje. Można dobrze zarobić a język wcale nie jest taki trudny. W pół roku, rok  łatwo opanujesz podstawy. A w międzyczasie te 2.000€/mc przytulisz jak nic. A otto słabo 1.100€ - pośrednictwo. Jednym słowem dziadowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która pomoże nam w znalezieniu pracy w Holandii. Ja osobiście polecam wam skontaktować się z agencją pracy www.beetsma.pl Firma ta jest częścią holenderskiego holdingu dlatego ma bardzo dobre rozeznanie na tym rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talor

To może najpierw spróbuj wyjechać z jakąś agencją, na przykład ja z otto wyjeżdżałem, zobacz sobie co tam i jak, zanim się zdecydujesz na przeprowadzkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robin

U mnie niestety początki nie były łatwe, tym bardziej że wyjechałem "na żywioł". Pracowałem w kilku firmach budowlanych, potem na zbieractwie, aż trafiłem na branżę stoczniową którą odziwo polubiłem i dzieki niej rozwinąłem zainteresowania. Projektowłem jachty i kadłuby, troche na spawaniu i polubiłem to robić, a co więcej zarobiłem super kaskę którą też udało mi się zaoszczędzić. Miło wspominam te czasy, zawsze miałem motywację do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santiago

Mi się na szczęście udało , bo trafiłem na fajną agencję Pollux , dzięki której szybko odnalazłem się w Holandii , poznałem super ludiz zarobilem dobre pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂 Na początek polecam wyjeżdżać z agencją pracy, ja to z otto regularnie wyjeżdżam więc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My wyjeżdżamy do Holandii zawsze z agencją  pracy hollandcontracting polecam zerknąć na ich oferty. Ja przeważnie wyjeżdżam na zbiory chociaż dość często mają również inne ciekawe oferty pracy zagranicą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×