Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem łobuzką

Polecane posty

Gość gość

Spodobałam się żonatemu meżczyznie, nie pierwszemu. Powiedział, że widzi, że czerwienie się i pytał czy jest w moim typie, ja mu na to, że gustuje w wolnych to moze gdyby był wolny, a on na to: mam żonę, ale nie zalezy mi na niej. A ja mu na to, ze sorry, ale mogłby być dla mnie tylko jednorazówką, a on mi na to, że chciałby mieć romans na wiele lat. A ja mu na to, że nie umiem sie angażować i obawiam się, że porzuciłabym go jak łobuz, mimo, że chciałby się spotykać. I umawialam sie z wszystkimi jego kolegami, jadłam, piłam na ich koszt, a on też mi kupował rózne rzeczy i nic nie dostał ode mnie, bo ze mnie jest łobuz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kiedyś złapał mnie za rekę mocno ścisnął za ramię i mówi: sypiasz z nimi, sypiasz? i dostał ataku szału, powiedział, ze nie wolno mi z nimi sie spotykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystraszyłam się go nawet troszke, ze mnie zbije z zazdrości. i zaczełam umawiać się z jeszcze większa ilościa jego kolegów, tak, ze czesto widywal mnie z kim innym i wodzic ich za nos, pojadłam za darmo, napiłam się za darmo , a potem mowiłam, ze moze keidys sie zakocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poinformowalam zony trzech jegomosci i wszystkie zony ryczaly, ale mimo to wybaczyly , tylko sypialnie zamknely a to dobre ahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest jak kolo chce wykorzystac laske, ze zostaje wykrecony jak szma..a i porzucony. Sami tego chcieli. Chcieli pokorzystac to samo skosztowali jak to jest byc frajerem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żartowałam ;) ale nie badzcie tacy niefajni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×