Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gtr

Zdradzę żonę

Polecane posty

Gość Gtr

Biała podlaska to moje miasto dom praca prac dom monotonia a co naj gorsze to że sex z moją żoną mam raz na jakiś czas I to ja zadowala a ja bym chciał oć raz w tygodniu chetne I zdecydowane panie niech piszą mam 34 lata normalny facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwal se konika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przystojny jestes ? duzego masz penisa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gtr
Wiem że po mnie pojedziecie olewam was podszywaczy pisze tylko do konkretnych I zdecydiwanych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie ma kobiet durniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gtr
Zauważylem sami zboczency I zakonnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jacy zboczency ? pytanie czy duzego masz penisa nie jest zboczone , nie zamiezam isc z facetem do lozka co mala kluske szkoda zachodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
palant z ciebie i tyle. Sam sobie wybrałeś taką kobietę na żonę to czemu teraz narzekasz? Może nie chce z tobą sypiać bo jesteś kiepski i nie ma orgazmów? Pewnie myślisz tylko o zaspokajaniu siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gtr
Nie mam zadnej kluski jest normalny 19 w wzwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gtr
Oto moje namiary narcyz13@vp.pl tam podaje szczegoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny zawiedziony hi hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakżeś narcyz to poczytaj o narcyzmie to się leczy choć to nie takie proste . Chcesz stracić żone godność rodzinę to po zdradzie masz to pewne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gtr
Nawza w adresie nic wam nie powie ja chce sexu choc raz na tydzien a nie raz na miesiac albo I zadziej ot I to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gtr
Bo to nie jest takie proste. Ona krzyczy mnie po pracy kiedy chcę jeść i nie posprzątam po sobie. Potem I ona mówi że nie będzie sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała Podlaska. Tak każdy by to napisał, ale nie ktoś komu znudziła się własna żona, bo ma ochotę na "sex" :O :O A może na seks? Masz szczęście że takiego matoła ktoś chciał. :O Rozumiem, że praca, dom, ale sypianie po kątach tak naprawdę niczego nie zmieni w twoim smutnym życiu. Już teraz. Wyjdź i kup żonie kwiaty. Zrób jej śniadanie. Jednym słowem pokaż że masz więcej do zaoferowania niż wkładanie penisa do pochwy. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś podobnego. ... facet wystąpił w obronie zdradzonej kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źle to interpretujesz. nie staję w niczyjej obronie, tylko widzę matoła, który szuka. :O :O Gdyby był "dobry", tak to zmarginalizujmy, dla swojej żony, inne same wskakiwały by mu do łóżka. Tak to działa. :) 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gtr
Potrafie wiele mam juz te swoje 30 + wiec co chcesz wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gtr
Potrafie wiele mam juz te swoje 30 + wiec co chcesz wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet ma 34 lata i jasna sprawa ze potrzebuje sexu , jak sex z zona raz na miesiac to nie dziwie sie ze chce zdradzic , wiekszasc kobiet mysli ze raz na miesiac nastawi c**e i ok facet powinien byc zadowolony , na miejscu autora powiedzialabym jej o co chodzi i jak by nie zmienila podejscia , to rozwod i tyle , a nie proszenie o sex i szukanie kochanki bo zonka ma gdzies potrzeby meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gtr
Mam takie ciśnienie ze zaraz mi wybuchnie tam na dole. Nieraz musze sobie zrobić ręką loda bo zona idzie spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwie sie ze z nia jestes , i musisz szukac kochanki , ja na sex zawsze mam ochote ...sama dobieram sie do faceta uwielbiam ssac penisa i kochac sie na wszystkie sposoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_40
nie wiem dlaczego , osoba ktora ma duzy temperament jest krytykowana, a obeschłe sexualnue osoby sa usprawiedliwiane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_40
moim zdaniem , jesli zona nie chce cię wyżywić sexualnie, masz prawo zjeść na mieście !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_40
jesli jestes z kims blisko, a tą osobę nie intersuje sex , to co masz zrobic w tej sytuacji - no wielce experci krytykanci, odpowiadam za wczasu, ze - pomoc zonie, kwiaty wino i spiew nie pomaga inne dziewczyny sa zainteresowane - znakiem tego nie jest sie "paszczetem" - ile czasu trzeba ztym walczyc i walic gruchę , zamiast zamoczyć w potrzebie w pachnacą miekką cipunię ? GTr - biedak juz wyczerpał wszystkie mozliwości - a sexu jak nie bylo tak nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gtr
dalej wielkie ksiezniczki i krolowe lodu - dalczego nie lubicie sexu ? nie macie orgazmów ? nie mialyscie ich nigdy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×