Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

dzisiaj poszedlem ze znajomym polakiem na recykling

Polecane posty

Bo chcial, i siedze se na laweczce gdy on szpera i zachwile slysze polakow kvrwa,matka gruba oblesna peezda z dzieckiem ze wsi przyjechala i dra kvrwa te mordy a anglicy sie zastanawiaja z jakiego oni swiata przyjrchali, chyba z 3 swiata bo polacy to biedoki XD. No idra te mordy ja zazenowany siedze za chwile slysze nastepnych polaczkow stara babe z malym dzieckiem podchpdzi do mnie i sie mnie pyta excuse me do you work here? A co ja kvrwa wygladam na robaka co pracuje ty mala polskaangielska idiotko? Stara baba sie patrzy i dumna bo ona nie umie nic powiedziec a coreczka do szkoly chodzi zachwile wychodzi stary dziad polak kvrwa burak z wasem ja pieerdole cala fodzinka sie zleciala patrza sie na mnie a ja wzrokiem mordercy patrze na smiecia a on macha ramionami za chwile idzie oblesna matka z malym chlopcem do pomieszczenia obok 2 minuty pozniej dzieciak drze jape bo matka mu cos zrobila i sie okazalo ze to rodzinka kvrwa robia ewakuacje polskie wsioki spieertalaja anglicy nie wiedza co sie dzieje mysla se co to za bydlo przyjechalo za chwile se wsiadaja do swego 15 letniego audi a4 hahahah i duma bo dziadzius wsiok z wasem se kvrwa audi kupil a w polsce na margaryne nie mial hahahag. Jebane polskie biedaki polskie kvrwy gardze wami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki masz zegarek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×