Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niepomysłowa Ewcia

Prezent na urodziny

Polecane posty

Gość Kornwalia_194444
Bardzo serdecznie Ci doradzam zapoznanie się ze sklepem www.stonki.com.pl - tam są niemalże wszystkie działy, które opisałaś - na pewno znajdziesz tam coś dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koropa
Zobacz stronę youpibag.pl tutaj sama stworzysz wymarzony prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może jakiś kurs gotowania? Skoro lubi i masz niemały budżet to czemu nie? Ja bym do tego jeszcze dokupiła fartuch z dedykowanym nadrukiem, tutaj takie znajdziesz https://ideashirt.pl/ i prezent gotowy :) Ja uważam, że się ucieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy nie myślałaś żeby postawić po prostu na coś praktycznego? Jeśli chodzi o jego zainteresowania - nigdy nie masz pewności, że akurat trafisz w jego potrzeby. Może warto pomyśleć o czymś, co przyda mu się na co dzień? Myślę tu przede wszystkim o czymś do ubrania - jakaś nowa koszula, stylowy t-shirt albo fajna bluza zawsze się przyda! I tu polecamy Ci siebie - jesteśmy sklepem internetowym z odzieżą męską - Ombre :) Mamy całe mnóstwo modnych ciuchów w naprawdę atrakcyjnych cenach:) Odwiedź nas, a na pewno coś wpadnie Ci w oko :) Tu jesteśmy: www.ombre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zasadzie bez względu na to jaki prezent wybierzesz, to zawsze bardzo fajnym i trafnym dodatkiem będzie bukiet kwiatów, zobacz na www.E-kwiaty.pl gdzie często zamawiam i mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwika
Zestaw głośno mówiący całkiem fajny pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka131a
Ja mojemu synowi chce kupić zegarek dobrej i znanej marki. Bardzo ciekawą znalazłam tu http://protime24.pl/ Bardzo duży wybór zegarków męskich rożnych marek. Można wybrać zegarek z paskiem lub bransoletą. Ja poszukam zegarka nowoczesnego z dużą ilością dodatkowych funkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzygfryda
Ktoś pisał o kamerkach sportowych, jak dla mnie to super pomysł. :D Sama niedawno kupiłam sobie jedną z Teletorium i świetnie sprawdziła się na wakacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirlla
Też jestem za kamerką sportową:) w zeszłym roku taki prezent właśnie kupiłam mężowi okazał się mega trafiony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×