Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość Nowy w mieście
... Ją pozdrowił, ucałował i życzył wszystkiego najlepszego, co robię w Twoim i moim imieniu Jacku ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy ty pedofilu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusiu 🖐️. Mamy już tu kucharkę :) I to najlepszą ;) Z tego co nieraz czytam, jak przychodzi ten Jej "wielbiciel" :O, to nawet fryzurę zrobiła sobie na "garnek", by być doskonała w każdym calu. Ale taka jest Niestała, jak się już za coś bierze, to musi to być ze smakiem, nawet dla najwybredniejszych :) Niestety to Kafe, głodem będą przymierać i jeść szczury, by tylko móc sobie trochę zwyzywać ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotrek,ty kur/w/o,pedofilu,je/b/any.Skończ ruc/h/ać te małe dzieci 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy :)trzymaj sie .....Dobranoc nie mam ochoty czytac cudzych chamskich wyzwisk!!:((juz znudzilo to mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Dowody !!! x Nigdy nie chciałem zabrzmieć jak Gwiazdorek, ale sytuacja mnie do te tego skłania. :) Myślę że pora z tym skończyć. Takim pisaniem za wiele nie ugraliście, nikomu nie pomogło, takie pomówienia nie mają sensu :O Tęsknicie za Petrovem? Przecież to pasożyt. Ja tęsknie za "Grubą" :) Ta dopiero miała motz. Z takich osób bierzcie przykład a nie pokazujecie się jako słabe osoby żerujące tylko na tym co inni zbudowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gowno zbudowałeś Noweuszu,a przed Panem Petrovem to trzęsiesz portkami,że aż miło hue hue hue :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusiu, nie obraź się, ale Twoje produkcje wcale nie są lepsze. :( Równie szybko kończą spłukiwane bieżącą wodą. Taka jest prawda. W taki sposób nie obronisz swoich racji, bo jakiekolwiek masz, nie przemawiają za Tobą :( Nie odbieraj tego postu że jesteś w jakiś sposób wyrzucana z tematu, bardzo mnie cieszy, że kręcisz się z nami, ale dmucham na zimne znając ludzi jacy tu przychodzą, mogą spotkać Cię przykrości, za które Karuzela, jak tu piszemy nie będzie odpowiadać. :( Niestety. Za dużo jest to nierozwiązanych problemów, ale pracujemy nad tym, by taki "Przyjaciel" przyszedł, zakręcił i zaliczył wyzwiska o rzekomym homoseksualizmie. Po Nim to jak po kafce :O ale w świat idzie zła prasa. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gruba i moc, oxymoron. To było ohydne, wulgarne trollisko; najchętniej trollowało kobiety, poprzez poniżanie, wyśmiewanie, wmawianie rzekomej swej wyższości. Realnie okazała się zwalistą babą niezbyt że tak powiem łatwej urody, idealnie pasujacej do spier/do/lo/ne/go charakteru. Zresztą, to nie miało charakteru; siła kobiety nie polega na niewyparzonej mordzie i bezustannym hejcie , tylko na tym że wygrywa swoje urokiem którym zakręca jak betoniarką. Potem jesz takiej z ręki .To jest motz Nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "Gowno zbudowałeś" x To prawda. :( Nie należę do pionierów. Za to lubię inwestować i angażować się w projekty, które mają przyszłość. W Karuzelę zainwestowałem swój czas i się opłaciło. :D To dzięki niej znowu o mnie źle piszą a już miałem odejść do lamusa. ;) Pani Słowianka, fantastyczna osoba, do tańca i różańca. Niestała, spokój, opanowanie i jak najmniejsze wyrażanie emocji, choć muzycznie puszcza farbę i wiadomo, że nie jest z kamienia. Fridy nikomu nie trzeba przedstawiać. Budzi strach i niemoc wśród wszelkiej maści stulejek. Rozkochuje strażaków, każe zjeść własną trąbę niejakiemu "Słonikowi". Jednym słowem rządzi, chociaż nie chce. ;) :D I tak jesteśmy ma damskim forum. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego właśnie nie lubię. :O Nigdy nie można przedyskutować pewnych spraw online, bo zawsze O2 coś zatnie. A to forum a to skrzynkę pocztową. Teraz rozpieṛdolą WP. Czego się nie dotkną to zepsute i nie działa. :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co biega ze sloniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "To było ohydne, wulgarne trollisko" x Mi się podobała. Własne zdanie do tego charyzma. Skutecznie się broniła i atakowała. Tępiła tych, lubiła tamtych. A to zaraz sojusze i dziewczyna przestała pisać za siebie. Wpływy Wawy i się wykoleiła. Ale za czasów jak dumnie poprawiała włosy i nie mnie miała u boku alfonsów prezentowała się naprawdę okazale. Mimo wyraźnej "nadwagi", co nigdy Jej nie udowodniłem, jak i ja Jej że nie jestem "karakanem" Zdziwiła by się, ale nieważne. Już nie jedno o sobie przeczytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy 21.43 Ale o która gruba chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Nie znałam "grubej" Nie było mnie tu w tamtych czasach. Dobry wieczór :) Free 👄 Pewnie masz rację, ale ja staram się doceniać, każdą inicjatywę, która może coś zmienić. :) Jakiś ciężki dzień był dzisiaj. :O Ziewałam i ziewałam. https://youtu.be/-TTPGAy5H_E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Gruba" jest tylko jedna. :) I nie chodzi tu o Jej gabaryty. Nigdy Jej nie widziałem, ale żeby Jej nie zapomnieć i nie pomylić z innymi Vierami, dostała taką nazwę "kodową" Wiem to okrutne nazewnictwo, ale pozostajemy w nie najlepszych stosunkach i musi mi się jakoś kojarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa równie v33 czy jak jej tam było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "o co biega ze sloniami" x Frida, wiadomo obieżyświat.(śpioch) Bardzo, bardzo dawno temu jak pisała tu Hajabuza i jakiś psi chuj̣ek, dokładnego nicka nie zapamiętałem wdała się w konflikt z jakimś z dụpy wysranym przybłędą. Jeszcze dla nikogo nie był nikim znanym a woził się jak ten co sobie na słoik zakładał. Gnój wielki. Haja wkuṛwiona, Jej przyḍupas, kompletnie nie wie co się dzieje a Słonik z Naftą dostaj***aty. Nie wiedział z kim zadzierał i tak się to skończyło. Koleś wyparował. Jak i ta cała ekipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki konflikt? haja dalej pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "Aaa równie..." x v33, "fałka", czy jak Ją nazywają inni i przypływający, to nie moja historia. Jeszcze by mnie w sobie rozkochała. ;) I dopiero bym cierpiał. Mezalians nie do pogodzenia, ale tutaj się chyba sprawdził. I nie było aż tak widać różnicy w poziomie. Prędzej Ona by zaatakowała, ale nigdy nie była osobą aż tak sfrustrowaną. Dlatego dyskretnie omijaliśmy siebie wiedząc, czy zrobimy sobie dobrze, czy źle będzie to jałowe i nam i nikomu innemu niepotrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes slepy i gloopi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
No to się nagadałam :D Nie mam nawet jak na kafe posmęcić, bo ciągle coś. :O Spokojnej nocy Wszystkim :) https://youtu.be/QMfE8cVCTr8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I powiadają że historia nie jest ciekawa. :) Karuzela też się z dụpy nie wzięła. I spokojnie można napisać, że miała swoje wzloty :) i upadki :( , ale zawsze ktoś o to dba :) Niestrudzone Rezydentki, niezrównoważeni psychicznie Smof, czy Przyjaciel :P Wyjątkowo podniecona Matusia. Przecież też Blaszak od niechcenia. Z naiwnym Płockiem :P to już mamy spore zbiegowisko :) x Zerówki są Niestałej to ja spadam. Do przeczytania :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D .dobry:))) nowy:))) hahahahaha za bardzo emocjonalnie podchodzisz do tematow :D:D wiecej luzu mily moj:))) obrazanie sie lub innych nie lezy w mojej naturze :))) uwielbiam piramidki schodkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie owijajac w bawelne w ciagu ostatnich miesiecy postanowilam sprawdzic granice swojej wytrzymalosci psychicznej na kaffe :))Nie oznacza to jednak, ze naszym przyjaciolom z kaffe brak piatej klepki. .... wrecz przeciwnie:)) w kazdym razie nie ma tu za duzo wody o czym mozna doswiadczyc naocznie :)) doszlam do tego ze najlepiej jednak czuje sie we wlasnym towarzystwie:))))+wasze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×