Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ardnass12200

Urodziny 9 latki . Co na prezent ?

Polecane posty

Gość Ardnass12200

Witam . Drogie Mamy potrzebuje waszej porady . Córka mojego partnera ma urodziny i nie mam kompletnie pomysłu co dziewczynce kupić . jest typem chłopczycy więc lalki misie itp, odpadają ... POMÓŻCIE TO JUŻ JUTRO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hulajnogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ardnass12200
hulajnogę już ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co,moja chrześnica ma za tydzień tez urodziny i tez 9 lat i ja chyba kupie jej ta deskorolkę na dwóch kółkach,ale ta która sie ciałem balansuje( koszt do 100 ). Jej matka powiedziała ze ona marzy o deskorolce ale takiej elektrycznej za... prawie tysiaka. Taka to niech jej rodzice kupują :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To rolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo modne są deskorolki mini (są mniejsze o połowę od normalnych). W sumie już po sezonie więc zamiast rolek proponuje też łyżwy. Albo lekcje jazdy konnej. Na grouponie jest sporo promocji. https://100club.pl/search

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Książkę, np. Narnię albo coś Astrid Lindgren - chłopczycy na pewno spodoba się "Madika z Czerwcowego Wzgórza" albo "Ronja, córka zbójnika". Sprawdzone na sobie właśnie w wieku 9 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie ma jakis zainteresowan? Dzieciom w tym wieku raczej nie kupuje sie prezentow "z czapy" tylko raczej wedlug zainteresowan. Moja 9latka np uwielbia lego city pojazdy, tez wspomniana deskorolka jest na czasie, no i tematy muzyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×