Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krypto Agnieszka

U lekarza stwardnialy mi sutki

Polecane posty

Gość krypto Agnieszka

Bylam dzis rano na badaniach okresowych i doszlo do dziwnej sytuacji z pogranicza erotyzmu dlatego daje temat na dzial erotyczny. Podczas badania stetoskopem stwardnialy mi sutki jakbym byla podniecona a przeciez wcale nie bylam. Lekarz musial tez zauwazyc ich zmiane bo spytal czy zimno mi. Zmieszalam sie i odpowiedzialam najpierw, ze nie a za chwile poprawilam sie, ze jednak zimno. W rzeczywistosci chcialam na temperature zrzucic wine za sterczace sutki ale do teraz nie wiem co bylo prawdziwa przyczyna ich naglego nabrzmienia. Czy jestem kryptonimfomanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze mam zawsze przy każdym badaniu zwłaszcza u ginekologa gdy bada cipkę jest mąż nawet gdy był chłopakiem był obecny. Wspierał porody bo nie jestem zacofana by się wstydzić osoby najbliższej a obcego faceta ginekologa nie. Mąż jest zabezpieczeniem przed takim badaniem jak u tej pacjentki. ..Badanie u ginekologa: Lekarz rozpiął rozporek - poranny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak on cie badał to byłaś nago?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba bylo mu loda zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krypto Agnieszka
@ gość dziś jak on cie badał to byłaś nago? x No gdzie nago :O To byly zwykle badania okresowe u ogolnego lekarza. Badal mi stetoskopem klatke piersiowa i plecy i to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co w tym dziwnego
Mnie się zdarza, że fujara mi twardnieje na widok apetycznej dziewczyny chociaż oboje jesteśmy ubrani i nikt nikogo nie dotyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to w staniku Ci sutki sterczały?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krypto Agnieszka
To w tym dziwnego, ze ten lekarz mi sie nie podobal a nawet gdyby mi sie spodobal to chyba nie jest zjawiskiem normalnym, ze dziewczynie twardnieja sutki. Dlatego o tym pisze, ze moze jestem jakas nimfomanka albo co sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krypto Agnieszka
gość dziś to w staniku Ci sutki sterczały? x W jakim staniku? Oczywiscie, ze podczas samego badania stetoskopem nie mialam na sobie stanika. Tak sobie mysle, ze moze wlasnie zdjecie stanika spowodowalo te nietypowa reakcje. Do tej pory zawsze robilam tak, ze tylko unosilam miseczki ale dzis lekarz kazal mi zdjac stanik wiec zdjelam calkiem. Moze moja podswiadomosc jakos zareagowala na te inna sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest normalne że lekarz karze zdjać stanik do badania okresowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz pogadać o tym ? napisz damianx@adresik.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co niby zdejmować stanik do badania stetoskopem? Nie spytalas się? Chyba chciał na twoje cycki popatrzeć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy mi lekarz nie kazał ściągać stanika do badania stetoskopem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo historia naciągana albo lekarz chciał cie pomacac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę na każde badanie z chłopakiem i nie pozwolę go wyprosić bo ja decyduje o jego OBECNOŚCI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Również pierwszy raz spotykam się z tym, aby trzeba było ściągać biustonosz do osluchiwania. Pan doktorek chciał sobie popatrzeć na ładne piersi;) Sutki są bardzo wrażliwe, więc normalnym jest, że najmniejsza zmiana temperatury powoduje ich reakcje i twardniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie u lekarki pala stanela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
To znaczy, że masz poprawne krążenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bernadett podniecasz mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apatyczny men
Autorko, odpowiedz sobie szczerze. Czułaś podniecenie sytuacją? Może Tobie się wydaje, że nie czułaś ale zastanów się nad tym. Może jednak coś czułaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
A z Twoim krążeniem musi byc cos nie tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Ach! To było do osoby z :26;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie krazenie ok Bernadett ;)- marek jestem milo mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Ciekawy obrót akcji:D Mnie również miło, ze z Twoim krążeniem jest wszystko dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz ochote pogadac gdzies na privat Bernadett z e mna (Marek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krypto Agnieszka
@ apatyczny men dziś Autorko, odpowiedz sobie szczerze. Czułaś podniecenie sytuacją? Może Tobie się wydaje, że nie czułaś ale zastanów się nad tym. Może jednak coś czułaś. x Apatyczny menie czy ty myslisz w ogole? Idziesz rano na badania, czekasz w kolejce bo nie bylam jedyna z okresowymi, stresujesz sie i gdzie tu widzisz pole do podniecenia? Nie bylam podniecona w gabinecie. Przeciwnie gdy zobaczylam swoje sutki i gdy lekarz je zobaczyl to chyba strzelilam buraka po twarz mnie piekla cala i w dodatku nie moglam sie zaslonic bo wygladaloby to jeszcze bardziej glupio - jakbym przyznawala sie do winy. Seskualne podniecenie dopadlo mnie pozniej jak juz bylo dawno po badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie prowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Oprócz wiedzy, że Cię podniecam i ze krążenie masz ok.. jakoś szczególnie mnie nie zacheciles:D Próbuj dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krypto Agnieszka
@ de_ko dziś Pewnie czułaś skrępowanie co potęguje podniecenie x No mowa... Jasne, ze czulam skrepowanie. I to jakie. Patrzysz jak obcy facet wlepia galy w twoje cycki i widzi sterczace sutki a ty nie mozesz nic zrobic. Absolutnie nic. Myslalam, ze sie pod ziemie zapadne. Czy to poteguje podniecenie to nie powiedziala bym. Na pewno nie w prawdziwej sytuacji. Pozniej gdy bylo juz po wszystkim to co innego. Masturbowalam sie fantazjjac o tej sytuacji. Wtedy przyznaje - moj wstyd i moja bezradnosc wyzwalaly podniecenie. Doszlam wyjatkowo szybko. Moze naprawde mam cos z nimfomanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Jakbyś miała coś z nimfomanki już byś trzy razy tego lekarza przeleciala;) Jesteś normalna, bez obaw:DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×