Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Częstochowa dentysta nfz

Polecane posty

Gość gość

Zna ktoś jakiegoś dentyste w Częstochowie, który przyjmuje na nfz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vixerman
Są tam jacyś, ale jak sie zarejestrowalem i zobaczylem jak dlugie terminy to mi sie smutno zrobilo... prywatnie do http://medyk-centrum.pl poszedlem i to bylo chyba najlepsze co moglem zrobic. Zeby naprawione bardzo szybko i wcale nie tak drogo jakby sie moglo wydawac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna352
Stomatolog w Medyk-Centrum jest bardzo dobry. Polecam, prywatnie zrobią Ci to o niebo lepiej i nie będziesz czekać na termin długo. Jak są problemy z zębami to trzeba szybko działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina84
Polecam zapoznać się z http://medyk-centrum.pl/uslugi_stomatologiczne , tu są dobrzy stomatolodzy, nie robią chyba na nfz bo to prywatna placówka, ale robiłam tam ząbki 3 raz (2x kanałowe leczenie i raz wyrwanie zęba) i niedrogo było. Na wizytę się krótko czeka a to bardzo ważne jeśli chodzi o zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marnielka
Również Medyk-Centrum polecam też chodziłam swojego czasu tutaj żeby naprawić moje zęby które będąc szczerym były w opłakanym stanie jednak dzisiaj jest o niebo lepiej wygladaja dobrze dziekuje wlasnie stomatologom z tego gabinetu i polecam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akrila
Na NFZ nie polecam. Lepiej iść prywatnie, chociaż zrobią zęby porządnie. Z prywatnych stomatologów to policalabym dr. Annę Bińczyk-Kowolik. Można do niej iść na wizytę w Medyk-Centrum na Aleji Wolności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra Miszczak

Ja też polecam lekarzy z medyk centrum szczególnie dobra jest Anna Bińczyk Kowolik. Miła dokładna, wszystko dokładnie opowiada co robi itd.  Poszłam na jedną prywatną wizytę a zrobiła mi dwa zęby za jednym razem. Później wysłałam męża bo mają bezpłatne przeglądy i też był bardzo zadowolony a boi się dentystów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie chodzę na nfz do dentysty. Jednak prywatne kliniki oferują o wiele lepszy poziom leczenia.. Jak coś to polecam Olmedical na Krynickiej. Ufam im bezgranicznie. Ostatnio tez zdecydowałam się na licówki i to właśnie do nich się skierowałam w tym celu. Miałam diastemę, on zawsze była ona moim kompleksem i dlatego własnie się na nie zdecydowałam. Wyglądają bardzo naturalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×