Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eleya93

Problem z zajściem w ciążę..

Polecane posty

Gość gość
M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleya93
Powiem tak szybko się meczę czasami mam ciemno przed oczami i mam mroczki. wtedy mam szybki oddech i serducho bije mi tak jakby miało wyskoczyć czuje się jakbym miała zemdleć.czasami bywa że jestem masakrycznie senna ze mogłabym zasnąć wszędzie.dosłownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pat29
To masz objawy tarczycy.Ja juz choruje na to dziadostwo 10 lat.Wyniki mam wyrownane od 2 lat kiedy zaczelam sie leczyc prywatnie.A tak to zawsze mialam kosmiczne tsh.Od kiedy mam wyniki dobre to nawet udalo mi sie schudnac 10 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pat29
My tu gadu gadu a to juz prawie godzina 24,a rano brak do pracy wstac.Dobranoc Wszystkim i nie zamartwiaj sie to nie koniec swiata jestes jeszcze mloda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleya93
To chyba rzeczywiście powinnam zrobić to badanie. czy szukając lekarza tj ginekologa dobrze kierować się opiniami umieszczonymi w internecie na temat danego specjalisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic na siłę bo będzie blokada psychiczna. Uczucie do partnera i odwrotnie. Związek bez tabu zawsze męża mam przy każdym badaniu ginekologicznym cipki i wspierał porody. Nie wstydzę się męża bo nie jestem zacofana i do tego takie przeżycia łączą związek i partner zabezpiecza przed z bocznym ginekologiem jak u tej partnerki. .Badanie u ginekologa: Lekarz rozpiął rozporek - poranny.pl. My gdybyśmy nie mogli mieć dzieci to zorganizowaliśmy dawce i seks w obecności męża by pominąć upadlania po klinikach ze sztucznym zapłodnieniem. Często zła dieta powoduje blokady lub zasyfialy organizm powinno się go oczyszczać ziołami kolejno skrzyp , mięta, rumianek itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pat29
Fajnie znalesc ginekologa-endokrynologa,ale takiego to ciezko.Przynajmiej u mnie w malej miejscowosci.W internecie to rozne nieprawdziwe opinie wypisuja.Popytaj sie znajomych moze ktos ma juz jakas opinie o danym lekarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety może się okazać, że do dobrego lekarza trzeba będzie trochę dalej pojechać, ale moim zdaniem warto . Bo są naprawdę specjaliści, co się znają na temacie, zalecą Ci odpowiednie badania i dobrze Cie poprowadzą. I po co macie tracić swój cenny czas? To już bardziej się opłaca nawet jechać gdzieś dużo dalej, byle by przyniosło efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 3 lata probuje i nic..to jest juz deoresja nie blokada.Mam dosyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleya93
no i mamy wreszcie dwie kreski wyraźne i czerwone. :) Ostatnio mam mdłosci i osłabienia zrobiłam rest wczoraj po południu i wreszcie są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli starania trawają kilka miesięcy nie trzeba się przejmować, jeśli jednak to trwa dłużej warto pomyśleć o badaniach. Ja zaczęłam chodzić do dra Jankowskiego do kliniki Femina, bo zaczęło mnie niepokoić to, że tyle starań i nic. A a tym, którym się udało serdecznie gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek2
Przede wszystkim nie panikuj. Im lepiej myslisz i im pewniej podchodzisz do ciazy tym szybciej osiagniesz swoj cel :) Wez sobie dodatkowo pregne plus bo pewnie Twoja dieta nie jest az tak bogata w witaminy sprzyjajace zajsciu w ciaze i czekaj :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmisia
Czesc mam43lata jestem w ciazy ponad 10lat sie leczylam jestem szczesliwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośkaaa25
Ja starałam sie 4 miesiace bez skutecznie ( mam 25 lat) w koncu zrobilam badania na hormony, byly nieprawidlowosci, trzeba bylo regulowac ovarinem, mija dwa tygodnie od kiedy spoznia mi sie miesiaczka... Jutro wizyta u ginekologa. trzymac kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 miesiące to niedługo, ja się starałam rok i nic, w końcu doszłam do wniosku, że potrzebuję pomocy specjalisty. Koleżanka poleciła dra Jankowskiego i klinikę Femina. Umówiłam się na wizytę, pan dr bardzo miły, ale też profesjonalny w każdym calu. Zlecił badania, teraz jestem w trakcie leczenia, wszystko jest na dobrej drodze, żebym zaszła w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja starałam się trochę o dziecko ale wszystkie badania miałam ok. Brałam regularnie Folika i jakoś tak niespodziewanie udało się. Tak więc trzymam za Was kciuki, oby Wam się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×