Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

obrączka ślubna

Polecane posty

Gość gość

hej dziewczyny :) jakie macie obrączki ślubne? jestem właśnie w trakcie szukania odpowiednich i przyznam, że najbardziej podobają mi się takie delikatne z białego złota np. z jakimś brylancikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankabebe
ja mam klasyczną, złotą obrączkę bez żadnych ozdobników :) w środku jedynie mamy grawer z datą naszego ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my z mężem mamy obrączki z białego złota, klasyczne, z tym że ja mam jeden brylancik na swojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jakiś czas temu też szukała obrączek i znalazłam dużo fajnych wzorów w Abgold. Do tego były trochę taniej niż w innych sklepach jubilerskich. Mają sklep internetowy i stacjonarny jakby co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie fajne mają tam obrączki. A co do mnie to mam obrączkę ze złota z dodatkiem białego złota, taką mieszaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto wybrać taki model, który da sie zmniejszać i zwiększać w razie potrzeby. Ja jestem dopiero 3 lata po ślubie, a juz musialam dwa razy zmieniac rozmiar, bo schudlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graziavv8
Oh pamiętam ten magiczny czas kupowania obrączek :) Hm tak sobie myślę, i polecam Ci obrączki soczekowe ( skóra pod obrączką będzie oddychała) Możliwe że znajdziesz je na stronie https://slojewski.pl/pl/c/Zloto-zolte/15 , jeżeli chodzi o rodzaj złota to każdy kolor jest ładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×