Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gang swieżaków , trzeba oddac ????

Polecane posty

Gość gość
Nie p*****l dziś bralam w biedronce trzeciego,co za idiotka z autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO GOŚĆ z 9.33 Dzięki za Twoją błyskotliwą wypowiedź :) to że robię zakupy w Biedronce i dodatkowo mogę otrzymać pluszaka dla dziecka, oznacza że ja oraz wiele innych matek jesteśmy bydłem? Posłuchaj sam/a siebie - przecież Ty nie masz NIC do powiedzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko może uczulać, jednego uczula jedzenie, innego jakiś materiał, a jeszcze innego świerzaki. To, że uczuliły jakieś dzieci nie znaczy, że są niebezpieczne. U nas w biedronce cały czas są dostępne. Nawet są nowe dostawy, jeśli by wycofywali nie przywozili by nowych. A personel sklepu nic nie wie o wycofywaniu świerzakòw. My mamy 5sztuk. Syn śpi z nimi. Nic się nie dzieje. Bez paniki. Jak kogoś uczuli pomidor to nie znaczy , że ja mam już nie jeść tych warzyw :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak nie chcecie żeby wam dzieci poumierały to nie dawajcie: jajek, orzechów, selera itd. Tyle jest zdrowych rzeczy które uczulają i które trzeba jeść bo nie można się od wszystkiego izolować. Jak maskotka jest wyprana i dziecku nic się nie dzieje to po jaką cholere pozbawiać go maskotki którą bardzo lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis odebralam trzeciego swiezaka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTiara
Nie wierzcie tym bzdurom, pluszaki nie uczulają. Mam 4!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem to te maskotki są normalne,mam trzy świeżaki i nic mi nie jest .Moja koleżanka ma cały gang i się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby to była prawda to były by informacje w biedronka i na pewno nadal by ich nie rozdawali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę że może w tych bzdura chyba jest troszkę prawdy. Muszę przyznać że mój 5 letni syn dostał pierwszego swiezaka we wrześniu a tydzień po dostał kaszlu, który trwa do dzisiaj. Byliśmy u 3 pediatrow i oni sami nie wiedzą. Muszę się nad tym zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda maskotka może uczulać, po prostu trzeba ją wyprać. Nie ma co siać paniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak dzieciak dostał swiezaka we wrześniu jak akcja ruszyła w październiku :D you the best!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze byc prawda . Moja kolezanka dostala uczulenia od swierzaka Cale rece ma w krostach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolałam oddać zamiast klęczeć przy małej trumience synka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie wymieniłam na świeżaka bo posłuchałam koleżanki, że uczulają a teraz żałuję, bo tu świeżaków już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, czemu w sklepach nie ma już świeżaków? Przecież zgodnie z regulaminem, punkty można zbierać do 20 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akcja rozpoczela sie w polowie wrzesnia. Informacja do osoby powyzej ktora twierdzi ze w pazdzierniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dokladnie od 29 sierpnia hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest prawda chinski badziew a Biedronka powinna za to beknac. Mamy przypadki dzieci ktore spia z tymi maskotkami i nagle objawy kaszlu i kataru dziwnego a jak maskotki sie odstawi z lozka to objawy znikaja. Wiec sory cos w tym jest! To sie nadaje do uwagi!!! Fajna promocja a krzywdy wiecej mozna zrobic naszym skarbom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponoc dziesiatki dzieci laduje w szpitalu krzyczac z bólu i przerażenia! Rodzice nie widzą co im jest mogą tylko bezradnie patrzeć na konanie swoich dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotka od konania przerzuciła się na kolejny temat. :o Takie osoby powinny byc izolowane od społeczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Moja kolezanka dostala uczulenia od swierzaka" A może to ŚWIEŻB? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sadze zeby uczulaly, sa dopuszczone na europejski rynek wiec musialy miec atest. Braklo bo Biedronka przeliczyla sie z zapotrzebowaniem. Swoja droga to te swiezaki nie sa nawet produkowane na wylacznosc Biedronki, mozna je dostac w szwajcarskim Aldim i nawet nie trzeba wydac tyle co w Biedronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może potwierdzić że jednak dzieci nie umierają z krzykiem na ustach po zetknięciu się z silnie alergicznymi maskotkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka dostała silnej alergii i bardzo ja wysypalo. Pierwszy raz tak miała a jedyną nową rzeczą był właśnie swiezak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma 3 świeżaki, śpi nawet ze wszystkimi na raz i żadnej wysypki nie dostała mimo że ma skłonności do alergii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio jak wstałam rano to swiezak dziwnie na mnie patrzal.one sa jakies dziwne serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawiłem swiezaka w kuchni .rano się budzę A on jest w pokoju blisko mojej szyi.obudziłem się z dusznosciami.to jego sprawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inteligentki miastowe,wyżej sra/cie jak du/pę macie.Płodzicie i wychowujecie bandę cherlaków co nawet na powietrze nie moga wyjść, a co dopiero jak zdołaja dorosnąć to będą z nich mamejowate cio/ty.Na sam widok gów/na dostaja wysypki! I takie wypierdki mają być przyszłością tego narodu!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no normalnie morzna dostać szoku muja curka ma 60 naklejek i pytam sie kiedy bendą świażaki a pani mi muwi mogą byc jutro lub po jutrze prosze pszyjeżdzać do biedronki i patrzeć czy są noi widzicie widzicie no normalnie jestm zdenerwowana wkurzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×