Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak schudnąć?

Polecane posty

Gość gość
Zakochaj się nieszczęśliwie najlepiej bez wzajemności, to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby w kim bez wzajemnosci? zawsze mam wzajemnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dieta to tylko w połączeniu z ćwiczeniami, ja powoli staram się zamienić złe nawyki, ograniczyłam cukier a do tego 2 razy w tyg trampoliny i efekty super! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzając się z Foreverslimem na prawdę nie trzeba się za bardzo wysilać .Wystarczy brać tabletki regularnie do tego niewielka korekcja jadłospisu i to na tyle.Przynajmniej tak jest w moim przypadku.Już schudłam 7 kg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie tabletki wspomagające proces odchudzania działają.Jestem przykładem na to że dzięki diecie i tabletką można zrzucić zbędne kilogramy.Ja akurat brałam Foreverslim ale na rynku jest wiele różnych suplementów.Wystarczy wybrać takie które są bezpieczne dla zdrowia i zawierają tylko naturalne składniki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a słyszeliście o wodzie ideau? podobnie świetnie nawadnia i ma podwyższoną zawartość tlenu. prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Foreverslim schudłam bardzo dużo.Ważne jest to aby ściśle przestrzegać zasad kuracji.Są one jasno okrelone.Nie ma możliwości żeby nie schudnąć stosując dietę Foreverslim i ćwicząc nie koniecznie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yalala
Dorzuć suplement który pomoże Ci ruszyć Twój metabolizm - u mnie świetnie się w tym sprawdza Thermo Speed z Olimpu. Pocę się na treningach niesamowicie i bardzo szybko chudnę - ponad 2 kg na tydzień na początku, teraz cały czas ok 1 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia22
U mnie mega skutecznym suplementem okazał się Thermo Speed z firmy Olimp. Ma mega silne działanie, żaden suplement tak szybko nie nakręca metabolizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania Mania
Ja też używam tego suplementu, jest niezawodny. Kilka innych spalaczy których próbowałam powodowało u mnie ból brzucha, a z Thermo speed żadnych skutków ubocznych nie doświadczyłam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest dokładnie tak jak z dietą nie na każdego dana dieta działa.Foreverslim ma tą przewagę że jest preparatem zarejestrowanym i przebadanym.A niestety trzeba powiedzieć szczerze żę ogromna większość preparatów sprzedawanych w Polsce to preparaty nie przebadane i nigdzie nie zgłaszane czyli sprzedawane nielegalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcecie schudnąć i to zdrowo to polecałabym dietetyka. Mi się z moją panią dietetyk, która pomaga mi przez internet udało juz schudnąć 12 kg, chce jeszcze 9 :D i wiem, że mi się to uda, bo dieta jest smaczna i nie monotonna, czasem są takie smakołyki, że zjadłabym więcej:D Jakby ktoś miał ochotę to polecam zasięgnąć porady u Pani Sylwii Sobczak-Piżuch z Be Light.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki Slimunox to według mnie najlepsze z tabletek dostępnych na Polskim rynku.Bez problemu poradziły sobie u mnie z 10 kg nadwagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinsza
Ja swego czasu zaczęłam pic zieloną kawę, bo naczytałam się o jej właściwościach odchudzających. Niestety nie dało się tego na dłuższą metę pic, bo było ohydne, chociaż dawało efekty. Dlatego znalazłam dobry zamiennik i kupiłam sobie iqgreen na bazie zielonej kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niezależnie na jakiej diecie jestem: odchudzającej, czy mającej podtrzymać obecną wagę, piję dużo wody. Ostatnio zwracam uwagę mocno na jej jakość. Piję naturalną wodę mineralną ID'EAU, która jest nie dość, że smaczna to po prostu czuję, że dostarczam organizmowi to, co najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ćwiczenie interwałów (sporo tego na YT). W 3 tygodnie zrzuciłam 6 cm w pasie (mierzone na wysokości pępka), 2 cm w talii, 2 cm w biodrach. A co do diety, to nic nie zmieniłam, ale od lat nie słodzę, a wszelkie słodycze jadam okazjonalnie. Sama piekę też chleb, żeby nie żreć całej tej zbędnej chemii. Burger czy pizza raz na miesiąc ze sprawdzonych źródeł (lokalne restauracje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek2412
Hej, wydaje mi się, że trzeba zacząć od zdrowych nawyków żywieniowych- to dobry początek, by zrzucić kilka kilogramów. Do tego ćwiczenia siłowe, żeby skóra była jędrna- mi pomaga pół godziny pilatesu, który odpalam na youtube. Dodatkowo zażywam wspomagacz odchudzania- amlan forte z vital progres. Takie połączenie sprawia, że już prawie osiągnęłam wymarzoną wagę czego i tobie życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schudłam stosując tabletki Slimcea na odchudzanie. Schudłam 12kg. Na początku ciężko było mi się przekonać do tego typu środków, jednak po namowach zamówiłam i dzisiaj jestem na prawdę bardzo zadowolona z efektów jakie osiągnęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę się podzielić pozytywnymi doświadczeniami z agrestem indyjskim na odchudzanie. Akurat nie chcę tu umieszczać nazwy preparatu, ale po wpisaniu w google na pewno znajdziecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swoich tabletek odchudzających jestem bardzo zadowolona.Foreverslim pomógł mi pozbyć się nadwagi.Była również dieta i regularny ******le bez Foreverslimu to wszystko nie było by takie łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz schudnac zdrowo? Utrzymac wage? Dostać plan ,żywieniowy , treningowy oraz opieke podczas całej diety i członkowstwo w naszej grupie na FB ? Szukam chętne osoby, które chciałyby coś zmienić w swoim życiu. Takich ludzi, którzy mają cele: chcą schudnąć, poprawić swoją sylwetkę, mieć więcej energii, osoby które chciałyby poprawić wygląd swojej skóry, włosów i paznokci. Znasz może kogoś, takiego? Twoja odpowiedz będzie dla mnie bardzo pomocna. Jeżeli zabieram Ci czas to przepraszam. Napisz ,podam Ci plan naszej diety . e-mail: karoollaa@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jedyne tabletki które w ogóle skutkują to Slimunox.Przynajmniej w moim przypadku.W dwa miesiące udało mi się pozbyć przeszło 10 kg nadwagi.Bez problemu można je kupić na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam Slimunox i jak dla mnie nie ma lepszego środka, wcześniej próbowałam innych, a dopiero te tabletki mi pomogły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Rozwiąż zagadkę i wygraj jeden z 5 Iphone 7 http://7sdn.pl/r/rbJIphone7 Chciałbyś wygrać najnowszego Iphona 7 ? Nie ma nic prostszego, wystarczy że rozwiążesz naszą zagadkę w jak najkrótszym czasie. Do wygrania jest 5 telefonów Iphone 7 najnowszej generacji. Sprawdź czy dasz radę rozwiązać naszą zagadkę. Podejmij nasze wyzwanie. DO WYGRANIA 5 SZTUK !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka897
a ja polecam IQAcai - szczegolnie ze wzgledu na najwieksze stezenie jagod acai i chrom :) dostałam od chłopaka (sama prosiłam, nie to, że cos sugerował) :D wiec biore tabsy, cwicze a kilogramy znikają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie bardzo ważne jest to że Foreverslim skutecznie hamuje u mnie napady głodu a to zawsze było dla mnie koszmarne.Po za tym waaga spada regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam tę dietę http://dieta-lux.pl/44535 dieta +ćwiczenia ułożone są przez dietetyków.Schudłam na niej 7 kg w krótkim ,można uzyskać dobre efekty jeśli będzie sie systematycznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj tego , nie bierz zadnych lekow , to niezdrowe! wystarczy zdrowe odzywianie sie. Zamow sobie dobry catering dietetyczny i bedziesz chudla. Ja zamawiiam diete z firmy www.fitandeat.pl od brzezińskich , schudlam i caly czas trzymam forme. Polecam bo mi tez nic nie pomagalo, dopiero ten catering.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×