Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Mam zespół aspargera i nic nigdy nie osiągnę w życiu

Polecane posty

Gość gość

No więc tak zacznę niedawno zdiagnozowano u mnie zespół aspargera (przy okazji moich innych problemów psychicznych) moje życie to dno jestem zerem nie mam żadnych zdolności nawet takich, które powinienem mieć bonusowo w tym zaburzeniu jak matma, fizyka, a chemia to już w ogóle. Prawie wszędzie gdzie czytam o ZA ludzie wypisują brednie o wielkich zdolnościach, własnym świecie o ekscentrycznych zachowaniach itd. brak konkretów za to dużo generalizowania więcej lania wody w tym co ludzie piszą, ok. 20% stron faktycznie jest chociażby odrobinkę blisko prawdy. Ale wracając do tematu co mogę w życiu robić? Jestem po%%%bany zdaje sobie z tego sprawę ale próbuję się dostosować Uczyć się nie umiem z niczego nie jestem wybitny jeszcze mam na barkach to g****o nie mam przyjaciół z resztą ludzie to $k****ysyni nienawidzę wszystkich. Ale skończonym debilem nie jestem tak uprzedzam do szkoły chodziłem normalnej całą edukacje przeszedłem normalnie bez żadnych udogodnień, diagnozę mam dopiero od niedawna w żadnej szkole nie legitymowałem się tym zaburzeniem. Tak więc zdałem maturę, nawet studiuje lipne studia ale zawsze coś. Nie wyobrażam sobie życia co będę robił w życiu nie mam pojęcia. Co może być dla mnie dobre, gdzie szukać pomocy boję się że kiedyś nie będę miał co do gara włożyć, chciałbym w czymkolwiek się odnajdywać i zarabiać jakieś pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×