Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jacek 81

Tutaj

Polecane posty

Tylko Na muszce mozna parol zagiać, bo reszta the to lewatywa.... Takie fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na mieście gadali, że tylko na Jacku można zagiąć parol. Ale każdy gada co chce. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka  ś
Jacku zawstydzasz mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chlupiąca pipkom
Zawiodłam sie na tobie Jacku 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacek 81 dziś Róża to imie Peewnej......ona tu nie wroci,bo .....cdn nastapi...chciałaś to masz i znikniesz szybko....chociaz mam nie wiele ale ma raka i sie z tym boryka ale przez telefon jest dziwką ssa,połyka i ma orgazmy.nawet chlapie c**a przez tel.....jak ją nazwać jak nawet mi dała swoją masturbacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale trzeba być chu/jem.:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacek 81 2015.06.27 Frida ja bym nie potrafił oddać orgazmy kobiecie a za pięć minut innej......d***** moze to potrafi zwłaszcza jak udaje.....ale darmowa suka była to nie jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacek 81 2015.06.27 Mucha ja też się sk***iłem lejac na sciane tylko dla niej.....a jutro z inna bede sie seksił....zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacek 81 2015.06.27 Grom a ty kim jeste?Ciebie nie da sie nawet zprecyzować...Frido wiem jestem nikim i tak zostanie,ale nie lubie jak kobieta robi z siebie ą,ę i co to nie jest a udaje orgazmy i chlapie p***a do słuchawki......ale mi było dobrze i chuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacek 81 2015.06.27 wrzeszczałem do słuchawki a poleciało oj dużo na podłoge i sciane...musiałem to zmyć niestety Fridousmiech.gif ale mam hita lepszego...peewna mowi nie bedzie mnie przez tydzień...a wczoraj dzwonie i mowi,ze miała telefon w naprawie bo pluskwe ktoś jej podłączył w telefonie......smiech był moze jak orgazm chociaz nie wiem sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacek 81 2015.06.27 A połyka i gardło wystawia jakby p****li sie na oglądała....miałem służbe qa ona chciała,zebym poszedł do kibla i sie strzepał...Taka jest wasza Peewna.lubi sie j***c na morgi ale faceta nie chce....ciekawe dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To było ponad rok temu,daj spokoj:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacek 81 2015.06.27 Ja nic nie ukrywam,miała dwa orgazmy.....chyba i ja też...po prostu zrobilismy sobie dobrze,ale nie lubie jak robi z siebie świętej i kocha was a mysli co innego.....Gucio za stary jesteś i lekki oblechusmiech.gif jak juz prawda to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to ma do rzeczy ze rok temu? Chooy pozostaje chooyem na cale zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×