Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chwyć moją dłoń i powiedz, że to mi sie śniło..

Polecane posty

Gość gość

Za każdym razem, gdy Cię nie ma, podnoszę czystą bez popity Zanim powiem, że możemy, że jednak przykro jest Jesteśmy tacy sami, a i Ty i tylko wiesz Miłość za hajs to nie miłość i nie tylko seks Tamtej magii mam strzępy w sercu Gdzieś nocą wypluwam na ulice, nawet jeśli jest spoko Chwyć moją dłoń i pomaluj dla mnie oczy Pójdziemy razem tam, gdzie gwiazdy dzień i słońce nocy A może osobno już lepiej będzie? Sam nie wiem, może tylko tak myślę i jestem w błędzie Gdy wieczór umila mi pół litra i tytoń Siadam na ławce, upadku się zmniejsza ryzyko Przecieram kurz z kartek, chcę myślami wrócić smak uczuć znów Teraz dla mnie są już chuj warte A pamięć zostawi chwil album w sercach Niedokończony nigdy, na dziś brak już w nim miejsca Przypominam sobie każdy spacer, kiedy chwila ze mną Dawała Ci uśmiech, nawet gdy nie byłaś ze mną O uczuciach nie pomyślałbym, że w gruzach legną Prawda o nas jest ukryta, w myślach mijam się z nią Bez Ciebie nie tak prosto jest żyć obok Kiedyś myślałem, że na zawsze już chcę być z Tobą Lekki wiatr wiosną przypomina mi o Tobie Nie mam możliwości, żeby tamten czas cofnąć Miejsce w portfelu mam puste I nie chodzi mi o flotę, tylko zdjęcie z liceum Gdzieś znika mi świat, razem z nim Twój obraz Nie widzę go w snach i piję znów do dna Chcę z Tobą iść tam, gdzie nie ma złych wspomnień Weź moją dłoń, chwyć i nie miej złych o mnie Sam butelki już pić nie chcę nad ranem Kiedy nawet nie wiem co to znaczy serce złamane Nie ma nas i nigdy nas nie było Chwyć moją dłoń mocno, to nie naprawdę miłość jest Łatwiej, gdy uczucia giną gdzieś Chwyć moją dłoń mocniej i powiedz, że to mi się śniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to daj dłon to chwycę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyciąg swa grabie moj kochany wsadze ci w nia 2 banany. Zapakujesz sobie oba w d**e a ja na klate postawie Ci kupe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co Kochany ? wyrzucam z głowy fatamorgany Twoje myśli zuzyte Moje słowa niezakryte Twój stan zakłamany Mój oddech zatrzymany A po co to było? Uczucie...wpył się zamieniło. K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kim jestes K?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak na alkoholika, to nawet niezłe, tyle tylko, że ty PEWNIE chwytasz jedynie butelkę z % :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem: to się śniło tobie a ręce.. trzymaj przy sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie zgodzę jestem kimś:) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bla bla bla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×