Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pożyczka pięniędzy

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, potrzebuję mały zastrzyk gotówki. zastanawiałam się nad pożyczką w feniko albo jakiś chwilówkach. Co lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurecki
z tego co pamiętam to w feniko możesz wziąć pożyczkę przez internet, co do chwilówek to nie wiem bo nie brałem nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkfinanse
a czemu nie kredyt bankowy czy w skoku? Pomogę uzyskać finansowanie, mogą być 30-dniowe opóźnienia bieżące, a historyczne do 180 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliuszsz
Wydaje mi się, że najlepiej będzie jak sobie wpiszesz w internecie i poczytasz w temacie. Generalnie ja biorę czasem takie kredyty-chwilówki, ale jednak warto sobie poczytać coś w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie mi proszę ja jest z tymi kredytami-chwilówkami? Chodzi mi o to, że mam niezbyt "ciekawą" historię kredytową, a przydałaby się jakaś kaska... nie wiem teraz gdzie dostanę pożyczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flip
ja słyszałem, że jedyną formą weryfikacji informacji na temat tego czy jesteś zdolny do zapłaty, jest to, że przychodzą do miejsca pray i sprawdzają czy aby napewno tam pracujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swojego doświadczenia wiem, że ciekawą opcją jest wzięcie pożyczki w feniko.pl. Warto sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian3eci
Feniko.pl to rzetelna firma- kilka razy pożyczka mi pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Feniko.pl - jakieś kredyty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_kulka
Feniko to nie kredyty tylko pożyczka taka chwilowa do 1000 zł, raty są na 4 miesiące. Koleżanka brała w październiku, mówiła, że chyba przez internet tylko cos wypełaniała i już spłaciła wszystko, z tego co wiem to zadowolona jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym rozwiązaniem, jakie mogę Ci polecić, to skorzystaj z www.sprawdzonagotowka.pl Wszystko wyjaśnione, bezpieczne i pewne. Sam wybierasz najlepszą dla siebie ofertę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ministerkaka
w sumie bez różnicy czy feniko sie nazywa kredyty czy chwilówki to :D działa całkiem fajnie i słyszałam, że to tak naprawde od firmy kretydy-chwilówki jest, więc można zaufac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Zapraszam na blog z kredytami bez BIK - wysoka akceptowalność! Służę pomocą przy wypełnianiu wniosków. http://kredytowo.blogujacy.pl/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej porównaj sobie oba na www.sowafinansowa.pl będziesz miał jasność gdzie korzystniej brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinka333
jak pozyczka, to tylko w feniko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala Macieja
Pożyczać pieniążki warto w pewnych miejscach, ja zastanawiam się nad pożyczką w Kredyt1000. Jako jedyna pożyczka, która wyróżnia się bardzo długim okresem spłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×