Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Operacja skomplikowanego nosa

Polecane posty

Gość gość

Chciałabym się poddać korekcie nosa, zakładam, że totalnej, bo na grzbiecie nosa zaczyna mi się robić delikatny garbek, którego wcześniej nie miałam (na zdjęciach z półprofilu tworzy się na nim dziwna "fala"). Zależy mi na skróceniu nosa i zwężeniu go. Nie chcę zadartego tylko mały i prosty, taki delikatny, bo najbardziej pasuje do mojego typu urody. Polecacie jakichś konkretnych specjalistów? Cena nie gra roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łątkowski Polaca Zdrój a jak masz do Polanicy daleko to Lembas z Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ci radze szukaj za granicą Jeśli chodzi o Lątkowskiego-nie wiem,Lembas-przereklamowany a tak naprawdę boi sie trudnych przypadków i robi duże nosy.Mnie laryngolog zniszczył nos, i nie wiadomo jak go poprawić,więc uważaj na laryngologów bo z estetyką mają mało wspólnego a i jesli chodzi o funkcjonalność to tez różnie im wychodzi-jedynie dwóch laryngologów w Polsce ma certyfikaty zdane w USA z chirurgii plasycznej twarzy . Jak masz kasę szukaj za granicą i tez uważaj Turcy robią ładne nosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za pomoc. Chciałabym mieć to już za sobą, ale wybranie odpowiedniego specjalisty jest bardzo trudne. Z chęcią zrobiłabym operację za granicą, ale nic nie wiem o zagranicznych chirurgach. Marzy mi się malutki i kształty nosek, a boję się, że wybiorę nieodpowiedniego lekarza ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyśl o dr Kolasińskim. Jestem po i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A który lekarz w Polsce nie robi zadartych nosków i nie boi się ściąć zbyt długiego? Szukam i szukam, boję się, a chciałabym mieć to już za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz jego galerię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A robiła któraś z was za granicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×