Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ubiór na randkę co o tym sądzicie

Polecane posty

Gość gość
Halo Autorko :) Jak tam randewu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz inspiracji co założyć na randkę to polecam Ci stronę, na której znajdziesz mnóstwo ciekawych zestawów tworzonych przez profesjonalną stylistkę -> https://pasujemi.pl/stylizacje/na-randke Zajrzyj, myślę, że znajdziesz coś dla siebie. ;-) Udanej randki! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie trochę desperacja, ubierzesz się jak głupia, jakby ci strasznie zależało. Nawet nie widzialas tego faceta na oczy a już tak swirowac. Ja bym się na luzie ubrala, rurki, szpilki, sweterek jakiś ładny i tyle. Pewnie przyjdzie jakiś oblesny dziad a ty odwalona jak idiotka, po co? Masz 35 lat a brak Ci klasy i gustu w tym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Randka się chyba nie udała, bo Autorka milczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry strój. Czarne rajstopy, szpiki spodnica olowkowa - to odstawienie? Ja tak chodzę na co dzień.Bluzka nie powinna byc zbyt ozdobna i tyle. Loki i czerwone paznokcie w punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AutorkaaTematuuuuu
A więc poszłam ubrana tak jak powiedziałam... I to był strzał w 10 !!! Facet wysoki, przystojny, choć szpakowaty. Tez był elegancko ubrany. Miał koszulę i marynarkę. Jak mnie zobaczył widać było zaskoczenie. Chyba nie tego się spodziewał. Jednak rozmowa lepiej nam wychodziła przez telefon. Tutaj jakoś sztywno było. Posiedzieliśmy z godzinkę i każdy poszedł w swoją stronę. Dziś rano dostałam smsa, że jestem najpiękniejszą kobietą, jaką spotkał. Nic nie ściemniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super ! Gratuluję że udało ci się zrobić cudne wrażenie. I jeszcze takiego esemes dostać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się cieszę, że tak wyszło. Rozmawialiśmy dosłownie kilka razy. Żadnej wymiany zdjęć, tylko prosto na żywioł. Liczyłam się z tym, że może nie wyjść, ale tak sobie pomyślałam, że chociaż będę ładnie wyglądać, kobieco. To, że randka nie wyszła nie mam pretensji. Brałam taki scenariusz pod uwagę, ale dzisiejszy sms to mnie bardzo zaskoczył. Pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny_83
Wygladalabys zapewne wspaniale! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny_83
tak sobie jeszcze pomyslalem, gdyby moja zona czasami chciała ubrać się, jak napisalas kobieco, kiedy chce ja gdzies zaprosić czułbym się jakos tak... fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myslę, że tak go zaskoczyłaś- oczywiscie na plus - swoim wyglądem,że mu mowę odebrało i dlatego rozmowa sie nie kleiła. Jak sie pozbiera to pewnie sie jeszcze odezwie i wtedy będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AutorkaaTematuuuuu-2016.11.15 - napisz, czy facet się odezwał, czy jest żonaty (rozwiedziony), czy ma dzieci. Jak ma 50 lat a pisałaś, że przystojny to "przeszłość" pewnie jakąś ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym wykluczyła tylko czerwone paznokcie...raczej jeżeli nie jestes nastawiona na to, że na pewno to kandydat na twojego faceta - a jest spora róznica wieku miedzy wami...lepiej wybrac kolr panokci bardziej stonowany...albo jakis ciemny brąż, nudee lub bardzo modny w tym sezonie kolor burgundowego wina...cos miedzy sliwka a czerwienią... bardziej stonowany i zgaszony...ale reszta jest ok jak na randke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Twoje rady już nieaktualne, bo Autorka już po randce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AutorkaaTematuuuuu
Witam ponownie. Facet wysoki, przystojny, dżentelmen na każdym kroku, sprawiał super wrażenie, choć rozmowa taka sztuczna. Przez telefon wydawał się bardziej naturalny. 50 lat, po rozwodzie, dwoje dorosłych dzieci, ale nie o tym rozmawialiśmy. Jutro znów się spotykamy, ale już w ciągu dnia i na bardziej neutralnym gruncie. Po prostu idziemy na spacer. Randki w ciemno nie są takie złe, tylko nie można nastawiać się na niewiadomo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AutorkaaTematuuuuu-dziś - napisz nam jak wypadła jutrzejsza randka! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Autorko, napisz JAK UBRAŁAŚ SIĘ na randkę- spacer? Napisz też jak ubrany był Twój znajomy, no i oczywiście czy randka się udała i czy znów umówiliście się. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gosc SAMOTNY 83 Porozmawiales z zona, doszliscie do jakiegos kompromisu? Na czym stanelo? Co dalej z malzenstwem? Duzo kobiet sie do Ciebie odezwalo????? Napisz prosze, ciekawa jestem! Pozdrawiam WAs kochani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś [11:36- to chyba nie ten topik! Wypowiedź dotyczy topiku "Samotny mąż" (o ile dobrze pamiętam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny_83
wiem, że nie na temat ale odpowiadam... wiesz, mam wrażenie, że ja cały czas staram się rozmawiać i "coś" robić. Coś czyli zabiegać, starać się, organizować czas. Żyć tak aby w życiu było jak najmniej monotonii. Przyznaję oczywiście, że pewnie też jestem w jakimś stopniu winny, nigdy nie twierdziłem, że jestem idealem bo takich nie ma... Wiem też, że zaczyna mi brakować na to wszystko sił. Bo po co się starać jak i tak zawsze jest źle...? A autorce życze wszystkiego najlepszego :) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ta druga randka- spacer się nie udała bo Autorka milczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AutorkaaTematuuuuu
Hej :) Odkopałam temat. A więc sprawy mają się następująco. Powoli mamy się ku sobie. Nigdy nie sądziłam, że mnie to dopadnie, ale kocham ten stan ❤️ Wtedy na spacerze było dość chłodno, ale bezdeszczowo. Miałam czarne klasyczne kozaki, ciemne, grube rajstopy, ciemnoszarą spódnice ołówkową z grubego materiału, ciemny krótki płaszczyk, jasny szalik, dużą torbę i włosy związane w kucyk, oczywiście wcześniej pokręcone. Pod spodem miałam cienki, gładki kremowy sweterek z kaszmiru. Z biżuterii tylko kolczyki i bransoletkę. Spacer zaliczam do udanych. Oprócz niedzielnego spaceru po starówce, był obiad i pyszna kawa, a na zakończenie pocałunki ❤️. Jutro znów się spotykamy. Charakter naszych prac nie pozwala na częściej :( Ale sam moment wyczekiwania też jest piękny. Jutro mam zamiar ubrać bordowe buty na słupku, granatowe klasyczne dżinsy, biała bluzka, bordowa torebka, włosy pokręcone, górne warstwy spięte u góry, paznokcie też bordowe, nie wiem czy wziąć bordowy pasek do spodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale majtki tez bordowe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idzcie na lasu. bukowina jest piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konicznie nas poinformuj czy ubralas pasek! Nie bede mogle spac bez ten wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AutorkaaTematuuuuu-dziś - Autorko- super, że Wam się tak układa! ON- wiemy, że rozwiedziony i ma dorosłe dzieci. Napisz, czy Ty byłaś zamężna, czy masz dzieci, a jeśli nie, czy byłaś wcześniej w jakichś związkach? Cóż, miłość dopada nas zwykle "jak grom z jasnego nieba"- NIESPODZIEWANIE. Napisz tu koniecznie jak było!!! P.S. Jeśli chodzi o ubiór- bordowy pasek będzie fajnym dodatkiem do całości. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak koniecznie napisz bo sie posra*****y z ciekawosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a walennictwo bylo? :-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też trzymam kciuki za udaną randke :) Zdaj nam potem relacje, koniecznie ze wszystkimi szczegółami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×