Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pokłóciłam się z chłopakiem

Polecane posty

Gość gość

poklocilam sie z chlopakiem dlugo sie nie odzywalismy az zadzwonilam, powiedzial ze chcialam zeby przestal sie odzwywac to tak zrobil, ze kolezanka moja tez powiedziala zeby sie odczepil wiec sie odczepil, nie rozumie co do niego mowie, ze nigdy tak nie powiedzialam, ze bylam zla na niego, powiedzial ze sie nie zlosci nie ma pretensji jednak inie odzywa sie do mnie w ogole, jak go urobuic przekonac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinien cie olac ciepłym moczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedziałaś, co miałaś do powiedzenia, teraz jego kolej. Nie nagabuj go, jak mu zależy, to się odezwie. PS. Nie rozumiem motywu z koleżanką, to ona decyduje o waszym związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekaj az sie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak! Ja też pokłóciłam się z facetem- przestał się odzywać- po 3 dniach odezwał się i napisał. Ja natychmiast odpisałam, że "bardzo się cieszę, ze się odezwał i że czekałam na niego". Wszystko wróciło do normy ale zasada jest jedna: nie można w swoim uporze gniewać się i nie odzywać. Życzę, żeby i u Ciebie Autorko sytuacja się unormowała. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on jest taki uparty, ale tlumaczylam mu, ze nie chcialam zeby sie nie odzywal a ten dalej swoje ciezko mi do niego dotrzec wiec po tylu razach prob teraz czekam az przemysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×