Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dziewczyna ma dziwne przyzwyczajenia

Polecane posty

Gość gość

nigdy nie doszło między nami do spontanicznego seksu który wywiązał się w trakcie zwykłego przytulania że zaczynamy się dotykać i rozbierać. Zawsze jest tak że jak już do czegoś takiego dochodzi to ona idzie się rozebrać do łazienki, wysikać i umyć dokładnie. Ja musze wtedy też się rozebrać do naga i umyć nawet jeśli jest to bezpośrednio po prysznicu. mówiłem jej o tym że mi to przeszkadza a ona że jak mi się nie podoba to możemy w ogóle nie uprawiać seksu. Dla mnie to jest frustrujące bo zero spontaniczności, czuję się jakbym był u jakiejś prostytutki. Gry wstępnej prawie w ogóle nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka3100
zle natrafiles:/ Ja podmywam sie i pindruje godzine przed seksem.Lubie byc brana w niespodziewanym momencie.Jesli mialabym zaczac sie myc,kryc przez rozbieraniem sie ,to zapewnie w tym czasie zmalalby ci albo bys zdarzyl zasnac. Powiedz ze chcesz ja sam rozebrac bo cie to podnieca.Marzy mi sie gra wstepna facet siedzi na lozku podchodze 1 noge na lozko i wypinam mu cipke po czym wkladam sobie palce w cipke i jemu wsadzam do buzi by je lizal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka3100
Twoja dziewczyna to na pol suka ....albo sie wstydzi swojego ciala lub brzydko jej cos tam pachnie.Jest zawzieta i stawia na swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy widzisz że sex sprawia jej przyjemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nalegasz na seks oralny a ona jest po prostu bardziej wrażliwa na zapachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W trakcie seksu to ona nigdy nie może dojść. Zawsze coś jest nie tak. Jedyne miejsce w którym cos czuje jest jej pokój w domu. W wynajmowanym mieszkaniu nic nie czuje. W trakcie seksu nic jej nie przeszkadza, moge lizać wszystko poza o***tem do którego mogę włożyć tylko palce. DO dziwne co robi przed bo jakakolwiek gra wstępna na nią nie działa. Jeszcze nigdy ona pierwsza nie zainicjowała seksu... po 2 latach to jest irytujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z moją ex było podobnie z tą różnicą że zaczynało się spontanicznie, ale jak już miało dojść do czegoś więcej niż mizianie się, to przerywała i zaczynała cały rytuał z przygotowaniem się do seksu, czyli prysznic, itd... człowieka szlag może trafić, ja rozumiem higiena, itp, ale kuźwa cała magia szła w p**du.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie lubię takiego seksu bez prysznica. To jest obleśne jak facet śmierdzi potem, a ja ten pot wyczuję już z daleka chociaż on się zapiera że nic nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujodobrarada
kopnij ją w dupę I znajdź sobie inną, która jest bardziej spontaniczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja ją kocham!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×