Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdrada co mam zrobić?

Polecane posty

Gość gość

Opowiem wszystko od początku. Mam 36 lat. Jestem w szczęśliwym związku małżeńskim od 10 lat. Mamy 6 letniego syna. Trzy lata temu założyłem sklep z ubraniami. W maju tego roku przeniosłem się do większego lokalu i potrzebowałem nowego pracownika. Zatrudniłem atrakcyjną 20 latkę. Od początku zobaczyłem, że mnie prowokuje, mimo tego, że wiedziała, że mam rodzinę. W lipcu uległem i doszło do zdrady. Gdy emocje opadły zrozumiałem, że zdradziłem kobietę którą kocham. Moja "kochanka" powiedziała mi, że nie zamierza rozbijać mojej rodziny, że to tylko niezobowiązujący seks i że powinienem się cieszyć, bo mam to o czym marzy każdy facet w moim wieku tj. 20 letnią kobietę tylko do seksu. Sytuacja trwa do dziś, ale stale myśle o konsekwencjach. Żona nic nie podejrzewa, ale ja mam wyrzuty sumienia i poczucie, że krzywdzę osobę którą kocham. Mimo to nie mogę i boję się zerwać ten układ. Boję się, że jak już z nią skończe powie mojej żonie. Ale z drugiej strony jest mi dobrze, ponieważ seksu mam pod dostatkiem. Co mam zrobić? Ciągnąć to dalej? Czy może przerwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupku... Już o swojej żonie nie myśl... ale pamiętaj - to Żona dała Ci syna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykła brak więzi między wami i tak widzę koniec waszego związku. Gdy mnie cipka swędziała na innego k***ska to zaproponowała mężowi wymianę partnerów z drugim małżeństwem. Mąż się zgodził lecz najpierw trójkąt z facetem potem w następnym spotkaniu wymiana partnerów. To nas zbliżyło do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następny idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to zdradziles kochankę z zona. Masz problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a całujesz kochankę w trakcie seksu? bo jeśli nie to nie jest zdrada tylko popęd:) Ja nie daję się całować nikomu oprócz męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosia768 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym całowaniem to słabe i smutne jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My się całujemy się podczas seksu ja z kochankiem i tak samo mąż z kochanką. Przy pierwszych zbliżenia był problem męża kochanki bo była napalona może nawet zakochana w mężu. Bardzo namiętny pocałunek z języczkiem a gdy mąż po wtrysku wyjmnie to od razu brała do ust i tak długo obciągała aż nie stanął. Wtedy nakładała gumę i nadstawiała się analnie. Dopiero po orgaźmie analnym opadało podniecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×