Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co jest dla ciebie ważne , a co ważniejsze ?

Polecane posty

Gość gość

Załóżmy, że jesteś po 30-tce albo tuż przed 40-ką i jesteś myślącym facetem , o czym marzysz? Co jest dla ciebie ważne , a co ważniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doprecyzuj bo nie wiadomo o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie o to chodzi , aby podać własny kierunek myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra spróbuję. Dla mnoe najważniejsze jest zapewnić sobie, a jestem już bardzo blisko, stabilna sytuację materialną. I nie to że jestem bezrobotny czy coś takiego ale chodzi mi o sytuację gdzie nie będę się musiał martwić o pieniądze. Ze lepiej gorzej ale jakoś przeżyje ja i moja rodzina. To jest najważniejsza rzecz która już prawie osiągnąłem teraz będę mógł skoncentrować się na życiu uczuciowym i samym sobie. To znaczy zacznę robić to na co nie miałem czasu lub pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie podobnie.z tym ze przygod juz nie chce.raczej spokoj.nie chce mi sie ryzykowac zbytnio.chce bezpieczenstwa.trace zludzenia.patrze bardziej realistycznie.chce ciszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:38 ja pisze jako żonaty facet. I przyznaje się ze do tej pory koncentrowalem się na materialnej stronie życia co czasem nie znajdowało zrozumienia u zony. Ostatnio coraz bardziej to docenia a jednocześnie ja mam coraz więcej czasu i energii aby poświęcać to na duperele typu " co czuję moja zona" ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wiesz co Ona czuje o 10:49?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mówię że wiem ale ze się nad tym zastanawiam i się tym przejmuje. Tak jak napisałem mam już czas na duperele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś . "... teraz będę mógł skoncentrować się na życiu uczuciowym i samym sobie. To znaczy zacznę robić to na co nie miałem czasu lub pieniędzy. " x czyli co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćesmeralda
Ja wiem, co czuje kobieta po40 bo nia jestem,puste,samotne noce,ogromny strach przed samotnoscia,czekanie,beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim przestaje się już spieszyć, kiedyś wychodziłem o 6 rano w pośpiechu do pracy. Teraz delektuje się sniadaniem. Chodzę na spacery na które kiedyś szkoda mi było czasu. We wrześniu pojechałem z dziećmi na jedna noc pod namiot. Tylko po to bo chciały przespać jedna noc pod namiotem. Kiedyś szkoda by mi było zachodu dla jednej nocy (prawdę mówiąc więcej było przygotowanie i jazdy niż tego namiotowania). Zaczynam rozumieć co to slow Life. Chodzę po lekarzach z najmniejszą pierdolka, zapisałem się na masaże. Co niedzielę chodzimy do innej knajpy, sex trwa znacznie dłużej niż zazwyczaj, nawet razem jeździmy na zakupy do Tesco co zawsze uważałem za głupotę. Jakby jedna osoba nie mogła zrobić zakupów. Generalnie nigdzie mi się nie spieszy o nic się nie martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćesmeralda
Ja wiem,ze juz nigdy nie pijde do zadnego lekarza i tak kazdy umrze,po,co,swiat zostanie i tak taki sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jest waże , a co jest ważniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najważniejsze dla mnie zaliczyć możliwie największą liczbę cipek, póki się nie zestarzeję, a ważne by przy tym nie złapać wenery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie było pytanie dla ciebie palancie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×