Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lunaluna111

samotni kawalerowie po 30, wyjaśnijcie mi coś proszę

Polecane posty

Panowie samotni po 30, którzy chcą założyć rodzinę i rozglądają się za żoną. Napiszcie proszę, jakie kobiety was interesują, jeśli chodzi o poniższe kwestie: 1. Przedział wiekowy 2. Wygląd (wiadomo, że ładna, ale czy macie jakieś szczególne oczekiwania?) 3. Charakter i osobowość (jakie cechy są dla was atrakcyjne, jakim człowiekiem powinna być dla was, jak zachowywać się wobec was) 3. Pozycja zawodowa, stan majątkowy i zarobki (czy na przykład wzięlibyście pod uwagę kobietę, która zarabia 3 razy mniej od was? i taką, która nie ma własnego mieszkania? i taką, której pozycja zawodowa nie jest tak prestiżowa, jak wasza, choć macie podobny poziom wykształcenia?) 4. Poziom towarzyskości i jej rodzina (czy interesuje was, ilu taka kobieta ma znajomych, czy jest duszą towarzystwa, czy lubi imprezy, czy jest przebojowa itd. oraz z jakiej rodziny pochodzi, tzn. czy w ogóle obchodzą was jej relacje z rodzicami i relacje jej rodziców między sobą?) 5. Czy szukacie aktywnie czy troszkę tylko się rozglądacie? Jeśli tak, to gdzie? Wśród koleżanek, znajomych? 6. Jakie zachowania/cechy wyglądu/sytuacje życiowe kobiety powodują, że nie bierzecie jej pod uwagę. (Czy na przykład nie odstraszają was kobiety TROCHĘ niepewne siebie?) Sporo mówi się o wymaganiach kobiet względem mężczyzn, ale jakoś niewiele o tym, jaką kobietę mężczyzna chciałby wziąć za żonę. No to wypowiedzcie się teraz, panowie ;) Bez krępacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponieważ nie ma dziwnych pytań, są tylko ... odpowiedzi to moja jest taka: 1. Raczej w zbliżonym do siebie 2. By mogła rodzić dzieci. Nie wiem jak to opisać. Nie zawsze te ładne wyglądają na takie. Kwestia genów, czy coś... nie wiem ale coś koło tego 3. By była ciekawa, absolutnie nie nudna. Miała swoje zainteresowania. Najlepiej wykraczające poza serial w TV. 3 [to drugie trzy :)]. Raczej obojętna. Mi ciężko by było znaleźć taką więc nawet na to nie patrzę. Ale najlepiej by nie pracowała na nocki 4. To pytanie jest dla mnie takie samo jak pierwsze 3, łączy się z nim. Ale jak chce tylko siedzieć w domu to niech siedzi tam sama 5. I tak i tak, wszędzie, również 6. Raczej odstraszają wymagania. Sama niewiele ma, nie wiele może zaoferować, ale wymagania... do samego kosmosu. Wiesz po 30 spokojniej się patrzy na wiele rzeczy, a bliżej czterdziestki jeszcze spokojniej. I bardziej się liczy z KIM niż czy w ogóle. To taki czas że nie ma się już miejsca na błędy. I podejmuje się jedną decyzję. Takie jest moje zdanie. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie samotni po 30, którzy chcą założyć rodzinę i rozglądają się za żoną. Napiszcie proszę, jakie kobiety was interesują, jeśli chodzi o poniższe kwestie: 1. nie ma znaczenia (bardziej patrze czy poukladana) 2. Musi miec to cos co na mnie działa, nawet nie chodzi czy pieknatylko majaca cos w sobie co na mnie dziala 3. ma słuchac, ma doradzac, musi akcetowac druga osobe, musi zdawać sobie sprawe, ze uciekanie nei rozwiazanie, tylko wspolne działanie 3. NIby nie ma to znaczenia, ale wykształcona lepiej, nei umiem napisac czemu, ale wiem ze zwykłą po zawodowie poprostu jest prosta... Zarobki, lepiej jak ma swoja kase, wtedy sa bardziej czyste relacje, 4. Ma znaczenie, obawiam sie ze dusza towarzystwa nie jest najlepszym rozwiazaniem, choc ne ma reguly... Wszystko zalezy od tego jak bedzie nie kochac postrzegac i ile sie liczyc z moim zdaniem. Jajcara do zycia lepsza, ale w zdrowym rozsadku... duzo tu zalezy... 5. NIe tyle co szukam, bo poprostu nie ma takiej... ale uwaznie obserwuje.. 6. NIe traktuje powaznie osob ktore daja sie na talerzu, ktore nie mysla realnie, ktore zaraz mysla ze to juz na zawsze zwiazek, ktore twierdza ze przemyslaly za i przeciw, ze kochaja nad zycie, mimo ze minal miesiac znajomosci... Reasumujac, zyie to skoplikowana rzecz, codziennie zaskakuje mnie to ze moje przemyslenia sa niczym do tego co sie dzieje i kogo poznaje... niby najlepiej przyjaciolka, niby spokojna, porzadna, ale tez nei ma reguly.. poznalem taka, wszystko idealnie, ale co z tego jak czulem ze to nie to... poprostu za nudno... chyba musi trafic swoj na swego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczynaja wypytywac kobiet czy mają swoje mieszkania aby sie mogli dobrze ulokowac, u mamusi juz głupio mieszkac po 30stce :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zaledwie 27 ;-) 1. Przedział wiekowy - 22-35, choć skupiam się raczej na 25-33 (te starsze są bardziej poukładane) 2. Wygląd - Nie 3. Miła, interesująca, inteligentna, ciepła 3. Pracująca, może zarabiać dużo albo mało 4. Musi mieć przyjaciół 5. Aktywnie, portale randkowe 6. Nie szukam kobiety dzieciatej, wspominającej minione związki, sztucznej, sztywnej, nudnej, zafiksowanej na punkcie pieniędzy ani wyglądu, bez hobby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Jest ich kilka krótkich:D. 2.Mogę podać przykłady takich co uważam za niezłe:D. 3.Z chałupą może być problem:O. 4.Może być bardzo natrętna-co do rodzinki lepiej żeby była mała albo nieproblematyczna. 5.W internecie albo obcy. 6.Ignorantki,z sprzecznymi celami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiekszosc panien nie chce rodzic dzieci wiec musicie zrewidowac swoje rozplodowe zapedy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chcę kobitkę z ciałkiem 37+ , może być po zawodówce bo też ją mam . czarnule lub rudą i żeby była wyuzdana w wyrku ! żadnych dzieci nie chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. nie za młoda, ale żeby była jeszcze w stanie urodzić dziecko 2. raczej kobiece kształty + "to coś" , ubierająca się stosownie do okoliczności 3. uczciwa, ciekawa świata, o szerokich zainteresowaniach, inteligentna, z poczuciem humoru, z fantazją, tolerancyjna, musi lubić zwierzęta 3. podobne wykształcenie, generalnie im wyższe, tym lepsze, ambitna. Dorabiać można się wspólnie. 4. nie musi być duszą towarzystwa, ale życzliwa ludziom, znajomych liczba obojętna, byle byli na poziomie, rodzina ze środowiska podobnego do mojego, dobre lub choćby poprawne relacje rodzinne. 5. na razie nie szukam. Mam koleżanki. 6. głupia, dewotka, o skrajnie innych niż moje przekonaniach politycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×