Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

bardzo lubie ten kawalek :)

Polecane posty

Gość gość
Jak to gimby... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to gimby? Limp bizkit sluchalem w wieku 5 lat idioto, to znacznie wczesniej niz te twoje gimby, to moj pierwszy zespol rock n rollowy baranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mnie pachnie z buzi penisem, mialem w ustach niedawno Jamesa wiec czuje jeszcze swiezy smak jego nasienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
man of the moon spi3rdalaj idioto, gdyby nie limp bizkit to nie zaczal bym sluchac muzyki rockowej czyli kilka lat pozniej nie dostalbym perkusji, zreszta jak dostalem perkusje to utwory system of a down, limp bizkit byly pierwszymi zespolami jakich utworow sie uczylem grac, pamietam jak jeszcze nie mialem perki jaralem sie igorem cavallera z sepultury ze szybko gra przejscia, a dzisiaj sam tak potrafie zagrac :classic_cool:. Zeby miec wystarczy chciec :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doctor evil nie gustuje w penisach mlodych chlopcow, znacznie bardziej wole murzynskie paly dilerow z birmingham. To jest dopiero gangsta, a ich sperma smakuje niezle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AHAAAAaahh limp bizkit i rock and roll, leze kuhwa :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto mowi o rock n roll ty tepa maso, ja mowie rock a nie rock n roll nie jaraja mnie zespoly rock n rollowe typu rolling stones 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko nazwa nic ona nie znaczy rock n rollem moge sobie rownie dobrze nazwac dj tiesto i chvj ci do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×