Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem do niczego i nigdy nie spotkam mężczyzny który mnie pokocha

Polecane posty

Gość gość

- jestem starą dupą - skończyłam tylko studia licencjackie na beznadziejnym kierunku - od lat zmagam się z fobią społeczną - nie mam żadnego talentu - mam problem ze znalezieniem pracy (obecnie staram się o staż w urzędzie) - zakochałam się w żonatym mężczyźnie starszym o 25 lat, który nie traktuje mnie poważnie - niczego nie osiągnęłam Dziękuję. Tyle z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam ale mam 2 licencjaty i mgr (na chuy mi 2 mgr?) wiec pudlo stary zgredzie. a ty nie jestes facetem a pissda i w zasadzie chuy cie tam wie przy kim teraz kuska ci wiednie takze wez poprawke :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą, tak dla twojej wiadomości. W przyszłości planuję jeszcze iść na studia magisterskie, ale to będzie dopiero za rok, a ja już teraz potrzebuję mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie znasz jezykow to mozesz sobie srom podetrzec magisterium. jak masz wyj***c 8 tys za magisterke to lepiej to wydaj na kursy jezykowe. moja dobra rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam języki obce, więc daruj sobie złośliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że na tym forum nie da się normalnie pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebujesz faceta a piszesz że już jesteś zakochana. No więc jak to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, jestem zakochana, ale ten facet ma rodzinę, co oznacza, że nic z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ten facet to pies z torfowej prosze ja ciebie? ten skunks i rodzina buahahah :D no to jak znasz jezyki to czemu nie pracujesz za dobra kase? chyba jednak chuyowo znasz :D wszystcy ktorzy byli na ekonomicznych kierunkach mowia, ze p**********iby te studia jakby mieli je robic jeszcze raz, bo nic im to nie dalo, wiec humanisci tym bardziej by ci to powiedzieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrażaj się. Nie będę rozmawiać z kimś, kto jest tak wulgarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Owszem, jestem zakochana, ale ten facet ma rodzinę, co oznacza, że nic z tego nie będzie. Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxc Czyli chciałabyś kogoś mieć ale kochasz kogoś innego hmmm, chciałem zagadać ale nie ide na takie coś!! . oj nieładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat autorko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pies piers Sp******laj chodz! kici kici borsuczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość dziś czy ten facet to pies z torfowej prosze ja ciebie? ten skunks i rodzina buahahah smiech.gif no to jak znasz jezyki to czemu nie pracujesz za dobra kase? chyba jednak chuyowo znasz smiech.gif wszystcy ktorzy byli na ekonomicznych kierunkach mowia, ze p**********iby te studia jakby mieli je robic jeszcze raz, bo nic im to nie dalo, wiec humanisci tym bardziej by ci to powiedzieli " To zasługa po i pis:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarny Księżyc
", co oznacza, że nic z tego nie będzie. gość dziś czy ten facet to pies z torfowej prosze ja ciebie? ten skunks i rodzina buahahah smiech.gif no to jak znasz jezyki to czemu nie pracujesz za dobra kase? chyba jednak chuyowo znasz smiech.gif wszystcy ktorzy byli na ekonomicznych kierunkach mowia, ze p**********iby te studia jakby mieli je robic jeszcze raz, bo nic im to nie dalo, wiec humanisci tym bardziej by ci to powiedzieli smiech.gif " Przecież to wina PIS i PO ze tak cienko płacą :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takim nastawieniem ( jestem do niczego, nigdy nie...), to rzeczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takim nastawieniem ( jestem do niczego, nigdy nie...), to rzeczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prac meskie gacie obrabiac mu gale, tego chcesz? buahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postawa roszczeniowa, pasywno- agresywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znasz języki, ale ...się brzydzisz?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te rakiety w twoim avatarze to co niby ma byc? te kształty falliczne razy 4. jakis kompleks penisa masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE przejmuj się grunt że nie masz znaku panny? to dopiero pozamiatane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co maja powiedziec ci co pochodza z biednych rodzin, maja tylko szkoly zawodowe, srednie albo i podstawowe ? kazdy z nas kocha tak samo, nie wazny status spoleczny, majatkowy, wyksztalcenie itd... poza tym ten biedniejszy i skromniejszy moze miec wiecej serca od wyksztalconej osoby, ktora moze z czasem okazac sie zarozumialym egoista, taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś co maja powiedziec ci co pochodza z biednych rodzin, maja tylko szkoly zawodowe, srednie albo i podstawowe ? kazdy z nas kocha tak samo, nie wazny status spoleczny, majatkowy, wyksztalcenie itd... poza tym ten biedniejszy i skromniejszy moze miec wiecej serca od wyksztalconej osoby, ktora moze z czasem okazac sie zarozumialym egoista, taka prawda X Brawo, widze że są tutaj też mądrzy ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ale tak niestety bywa, ci ktorzy maja kasy jak lodu,badz sa bardzo atrakcyjni/przystojni, maja pokonczone studia uwazaja sie za pepek swiata a tak naprawde sa nie wiele warci.. wyjatki sie zdarzaja oczywiscie, sa rozni ludzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×