Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość z sauny

byłem dziś w saunie

Polecane posty

Gość gość z sauny

na Borowskiej we Wrocławiu było super otworzyli Nowy basen Jakuzi na powietrzu super sprawa ale ja nie o tym nadal nie potrafimy korzystać z sauny oto przykład jestem w jednej z saun gdzie 90% ludzi siedzi w plastikowych strojach weszła cudzoziemka i powiedziała po angielsku coś w rodzaju; ludzie przecież to jest sauna i pokawała głową z politowaniem, chociaż siedziałem na ręczniku nago to też zrobiło mi się wstyd masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyobrazam sobie siedziec w saunie z obcymi z gola pisdziocha/faja czy cyckami. 2 czesciowy str kapielowy w przypadku kobiet. a nie swiecic dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyobrazam sobie siedziec w saunie z obcymi z gola pisdziocha/faja czy cyckami. 2 czesciowy str kapielowy w przypadku kobiet. a nie swiecic dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można się też zawinąć w czarny worek foliowy tylko w pl takie podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu coś ściemniasz.. jestem tam bardzo często i jeszcze nigdy nie widziałem kolesia w kapielowkach czy spodenkach. Dziewczyny owszem czasem się zdarzy ale 95% ludzi jest albo nago albo okryci ręcznikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neptyk myślisz że mi zależy na tym żeby zciemniać jak byłem od 11 do 13 byli nawet faceci w kąpielowkach i większość kobiet byli też nago i w ręcznikach ale te stroje to masakra i to coraz częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z sauny
W Polsce jeszcze długo tak będzie za długo mieliśmy tzw komunę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×