Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość51400

28 dc objawy ciazy

Polecane posty

Gość gość51400

Staralam sie o dziecko, ale odpuscilam na troche. Ostatnie cykle mialam 26-28 dniowe. Teraz od kilku dni mam ciagle bialy sluz, caly czas czy chodze czy siedzę ciągnie mnie jajnik, to takie polaczenie klucia, ciagniecia promieniuje do pachwiny. Moj maz zauwazyl ze mam większe piersi. Od 2 dni czuje tez lekki bol podbrzusza jak na okres. Caly czas raz mi goraco raz zimno, czuje ze mam disc cieple czolo przykladajac rękę. Nie wiem co myslec o tym. Oczywiscie byl srks w okolicy owulacji....boje sie zrobic test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego się bać? Albo jesteś albo nie jesteś w ciąży. Nie warto doszukiwać się objawów bo nakrecasz się tylko. Masz możliwość, zrób test. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus8784
Zrób test i się nam pochwal. ;) trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim jedynym objawem na tym etapie były widoczne żyły na piersiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też był śluz i tak co miesiąc ale ciąży z tego nie ma. Ból piersi też występował. Wysoka temperatura. Sądzę ze to wina luteiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tylko piersi bolały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bolaly piersi i brzuch. Ogolnie czyulam sie jak na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina899
Witam ;) ja dziś dowiedziałam się ze jestem w ciazy i to w 22 tygodniu objawów miałam 0 !! Regularne miesiączki i to nie plamienia tylko obfite miesiączki Ale wczoraj wstałam z dużo większym brzuszkiem więc dziś umowilam się do ginekologa myśląc ze to znów torbiel.. A tu torbiel ma oczy rączki i nozki :p i jest dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
90% kobiet czuje ból jak na okres. I taki ból świadczy albo o okresie albo o ciąży. Dla mnie to żaden objaw. Test ciążowy albo beta hcg i to jest potwierdzenie! Nie rozumiem czasem takiego zwlekania z testem. Co innego robić 5 dni przed terminem a co innego w dniu okresu. Odwagi! Po co się męczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda kobieta jest inna i kazda ciaza jest inna. To prawda ze objawy we wczesnej ciazy sie zdarzaja ale nie ma uniwersalnych objawow gwarantujacych ciaze. Kazdy przechodzi to inaczej. Wiem to z wlasnego doswiadczenia. Jedne kobiety nie maja w ogole sluzu, inne maja wodnisty, jeszcze inne ciagnacy. Najlepiej zrobic test. I bedziesz wiedziala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×