Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iskuzi

Ja 23 lata a Ty?

Polecane posty

Gość Iskuzi

Witam drogie Panie, mam pytanie czy uważacie że 23 latek, w miarę przystojny, wysportowany miał by szanse ze starszą kobietą stworzyć związek? Pani ma 33 lata i jest po rozwodzie, bardzo dobrze się dogadujemy, tylko nie wiem czy to ma sens i jakieś światło na przyszłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama mam 23 lata, ale gdybym spotkała kogoś młodszego (choćby 18-19 latka), to bym się zastanawiała.. bo wiesz- ona ma już swoje lata. Pewne oczekiwania. Jest osobą dojrzałą, ma stabilną pracę, ułożone życie. Czego jej może teraz brakować do szczęście oprócz miłości? Dzieci. Masz dopiero 23 lata, nie wiem jak z pracą, ale zapewne to dopiero Twoje początki (jeśli jesteś studentem). Wątpię, że za rok czy 2 już chciałbyś mieć dziecko, czy wziąć ślub. Większość facetów myśli o tym dopiero ok 30. Gdy ma pracę, mieszkanie, stabilizację. A jakbyście nawet byli w związku i czekali te 3-4 lata do ślubu- ona już wtedy będzie mieć z 37 lat. Ostatni dzwonek na dziecko. A co jak w międzyczasie się rozmyślisz? Poznasz młodszą? Nikt jej nie da takiej gwarancji. Ja na jej miejscu bym się w takie coś nie pakowała, ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×